suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Sześć medali i trzecie miejsce drużynowo
Sześć medali i trzecie miejsce drużynowoTrzy złote, dwa brązowe i jeden srebrny medal zdobyli zawodnicy Berserker's MMA Team Suwałki podczas Akademickich Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu-Jitsu.

Złote medale trafiły do Arkadiusza Dzikielewskiego i Natalii Kępy walczących w formule NO GI (bez kimona) oraz Krzysztofa Murawko w formule GI (w kimonie). Srebrny medal Krzysztof wywalczył w walce bez kimona, a brązowy w kategorii OPEN w kimonie. Brąz zdobył również Arek Dzikielewski w kategorii NO GI. Zdobyte medale sprawiły, że suwalczanie drużynowo uplasowali się trzecim miejscu.

Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ) to sztuka walki wywodzącą się z japońskiego ju-jutsu, zapasów „wszechstylowych” i judo. BJJ obejmuje walkę w stójce i zwarciu, jednak największy nacisk kładzie na walkę w parterze. Jiu-Jitsu można trenować w kimonie (klasyczne BJJ, Gi) lub w spodenkach i koszulce (Submission Fighting, No Gi).  Podstawową różnicą jest to, że używając kimona/judogi, można łapać za strój oraz używać go do wykonywania technik. Dzięki temu możemy lepiej kontrolować partnera oraz mamy większy asortyment technik. W walce No Gi nie można łapać za strój oraz nie można go wykorzystywać przy wykonywaniu technik.

Dodaj komentarz »



dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 13.05.2019












ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne



Ogłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: