suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
„Suwałki Miss Run” w Dzień Matki
„Suwałki Miss Run” w Dzień Matki26 maja nad zalewem Arkadia w Suwałkach odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą Suwałki Miss Run organizowanej przez miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Główną atrakcją wydarzenia skierowanego wyłącznie do pań będzie bieg wokół Zalewu Arkadia na dystansie około 5 kilometrów.  Dodatkowymi atrakcjami będą “Bieg w szpilkach” na dystansie 100 metrów, wybory Suwałki Miss Fashion Run 2019 oraz Suwałki Miss Foto 2019. W obu tych kategoriach zostaną nagrodzone po trzy uczestniczki wybrane przez specjalną komisję.  Dodatkowo na zakończenie imprezy obędzie się losowanie atrakcyjnych nagród wśród Pań – uczestniczek, które pokonają dystans 5 km.

W tym roku bieg będzie miał charakter charytatywny – opłaty za udział w wydarzeniu zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Bajka w Suwałkach. Środki zebrane podczas biegu zostaną przeznaczone na remont kolejnej części budynku przy ul. Paca 4 w Suwałkach. 

Zapisy do biegów na stronie www.datasport.pl lub w biurze zawodów w dniu imprezy w godzinach 12:30 – 13:30 (pod warunkiem dostępności miejsc). W przypadku zapisu na dwie konkurencje prosimy skorzystać z opcji zapisów grupowych dostępnej podczas zapisów elektronicznych. Szczegółowe informacje oraz aktualizacje dotyczące nagród i uczestnictwa na dedykowanym wydarzeniu na facebooku Suwałki Miss Run 2019.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- wyjątkowy dzień
dziewczyny do dzieła, tylko 3 okrążenia;) (5 km zalew arkadia! biegiem 26 maja) "Suwałki Miss Run" zostanie wybrana Zostanie nią m...
autor:~dziamajda

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 13.05.2019
F.H.U. "HYDRAULIK"
WIERTNICA DIAMENTOWA

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: