suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wielka Olimpiada Małych Sportowców
Wielka Olimpiada Małych Sportowców Wyścigi samochodowe, sadzenie ziemniaków, kreci tunel, przeprawa przez rzekę i tor przeszkód - to konkurencje, które czekały w piątek (10.05) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach na dzieci z suwalskich przedszkoli.

Już po raz siedemnasty najmłodsi mieszkańcy miasta rywalizowali w ramach Wielkiej Olimpiady Małych Sportowców organizowanej przez Przedszkole numer 8 w Suwałkach. Do udziału w rywalizacji, ale również w dobrej zabawie przyłączyły się dzieci z wszystkich publicznych przedszkoli w mieście, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i niepubliczne przedszkole Bajka. Łącznie wystartowało wiec jedenaście drużyn w ośmioosobowych składach.

- Dzieci czekają na to wydarzenie z niecierpliwości. Panie przedszkolanki już dużo wcześniej rozpoczynają z nimi przygotowania i rokrocznie frekwencja dopisuje - mówiła Marta Wasilewska z Przedszkola numer 8.

Choć w wydarzeniu chodzi głównie o dobrą zabawę i integrację, nie zabrakło nagród dla najlepszych drużyn. Tegoroczną edycję Olimpiady zwyciężyło Przedszkole numer 7. Drugie miejsce należało do Przedszkola numer 1, a trzecie do Przedszkola numer 4. W nagrodę najlepsi młodzi sportowcy otrzymali puchary, a każdy z uczestników sportowej imprezy dostał pamiątkowy medal.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 10.05.2019
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
NAJBOGATSZE WZORNICTWO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: