suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
5 lat Studia Tańca Dance Akademy
5 lat Studia Tańca Dance Akademy Jubileuszowy spektakl Studia Tańca Dance Academy „Światła Broadwayu. Podróż do marzeń” będzie można zobaczyć 10 i 11 maja w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Studio Dance Academy tworzą dwie grupy dziecięce w wieku 5-8 i 9-11 lat oraz młodzieżowa w wieku 12-19 lat - łącznie 120 osób. Umiejętności młodzi tancerze doskonalą na warsztatach tanecznych z uznanymi choreografami i instruktorami z Polski, poznając techniki tańca od klasycznego po hip-hop i modern-jazz-show dance do tworzenia etiud i pełnowymiarowych widowisk tanecznych. W swoim dorobku studio ma już wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach tanecznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Z okazji pięciolecia istnienia Dance Akademy wystawi jubileuszowy spektakl pod tytułem „Światła Broadwayu. Podróż do marzeń”. To porywające taneczną energią widowisko o młodych ludziach gotowych dla marzeń przekraczać najwyższe mury oraz wzruszającą opowieść o sile wiary w siebie i przyjaźni. Autorem scenariusza i reżyserem całości jest kierownik zespołu od 5 lat pracujący z Dance Academy, Mihail Nikolov.

Spektakl będzie można zobaczyć w piątek (10.05) o godzinie 19.00 oraz w sobotę (11.05) o godzinie 18.00 w sali im. A. Wajdy w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 08.05.2019
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: