suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Warta lepsza od Wigier
Warta lepsza od WigierTylko jeden punkt w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli piłkarze suwalskich Wigier. W sobotę (06.04) lepsi od biało-niebieskich okazali się zawodnicy Warty Poznań, którzy wygrali 1:0.

Mecz w Poznaniu był doskonałą okazją do polepszenia swojej sytuacji w tabeli. W przypadku zwycięstwa Wigry opuściłby strefę spadkową i to Warta zajęłaby ich miejsce. Planu nie udało się jednak zrealizować i do Suwałk biało-niebiescy wracają bez punktów.

Od pierwszych minut spotkania to gospodarze przejęli inicjatywę na boisku. Warta długo utrzymywała się przy piłce i częściej atakowała pole karne Wigier, jednak brakowało strzałów. Bezbramkowy remis zapewne utrzymał by się do przerwy, ale w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry w polu karnym Wigier faulowany był jeden z zawodników Warty i sędzia wskazał na jedenasty metr. Z rzutu karnego nie pomylił się Michał Żebrakowski i na przerwę gospodarze schodzili z przewagą jednej bramki.

Na początku drugiej połowy Wigry starały się przycisnąć rywala i odważniej zaatakować, jednak z biegiem czasu ponownie kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami przejęli piłkarze Warty. Gospodarze potrafili utrzymać korzystny rezultat do końca spotkania i trzy punkty pozostały w Poznaniu.

Wigry pozostają w strefie spadkowej i ich walka o utrzymanie w I Lidze robi się coraz trudniejsza. Do znajdującej się na bezpiecznej pozycji Bytovii Bytów suwalczanie tracą trzy punkty. To właśnie z tym zespołem podopieczni Ariela Jakubowskiego zmierzą się w kolejnym spotkaniu, które zostanie rozegrane na stadionie w Suwałkach w sobotę 13. kwietnia.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


AZS | 07.04.2019Wywiady

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: