suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Województwo Podlaskie z nagrodą w konkursie Zdrowy Samorząd
Województwo Podlaskie z nagrodą w konkursie Zdrowy Samorząd Konkurs, który ma na celu przedstawienie aktywności samorządów gmin, powiatów i województw w dbaniu o stan zdrowia mieszkańców. Do tegorocznej edycji zgłoszono 179 programów zdrowotnych z 82 samorządów, które były realizowane w 2018 roku.

Departament Zdrowia UMWP zgłosił do konkursu 3 projekty z czego eksperci z Rady Konsultacyjnej zakwalifikowali do kolejnego etapu projekt realizowany przez Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie. Program skierowany jest do pacjentów onkologicznych w wieku 20-64 lat, ze zdiagnozowanym nowotworem złośliwym. Drugą grupą docelową projektu - w ramach działań szkoleniowych - są osoby wykonujące zawody medyczne i mające zastosowanie w ochronie zdrowia.

Członek Zarządu Marek Malinowski podziękował czytelnikom serwisu PortalSamorzadowy.pl oraz Rynku Zdrowia oraz pogratulował pozostałym nominowanym samorządom. Zaznaczył, iż Kongres stanowi wielki wkład w niezwykle istotny obszar, jakim jest szeroko pojęta ochrona zdrowia. Województwo Podlaskie na podstawie analizy stanu zdrowia swoich mieszkańców opracowało w sumie 5 regionalnych programów polityki zdrowotnej w obszarach najpilniejszych interwencji, o czym również wspomniano w trakcie wystąpienia.
Uroczystość nagrodzenia uczestników II edycji konkursu odbyła się podczas IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, który odbywa się w dniach 7 i 8 marca 2019 r. w Katowicach. Sesja inaugurująca tegoroczny Kongres Wyzwań Zdrowotnych dotyczyła głównych kierunków rozwoju systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.03.2019
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: