suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Jaki powinien być gadżet promujący miasto?
Jaki powinien być gadżet promujący miasto?Budzik, słuchawki, pokrowiec na telefon czy kule śnieżne, to tylko niektóre z kilkunastu propozycji nadesłanych do konkursu na młodzieżowy gadżet promujący Suwałki. Zakończył się właśnie pierwszy etap zmagań. Teraz o dalszym losie zgłoszonych propozycji zadecyduje głosowanie.

Oferta skierowana była głównie do uczniów szkół średnich, którzy do 5 lutego mieli czas na zgłoszenie swoich propozycji. Warunkiem koniecznym uczestnictwa było postawienie na oryginalność pomysłu oraz koszt produkcji jednej sztuki nieprzekraczający 60 zł.

W ramach przeprowadzonego konkursu wpłynęło 12 prac. Wśród projektów znalazły się takie propozycje jak: budzik, słuchawki douszne i dokanałowe, uchwyty na tył telefonu, kule śnieżne i wyroby ceramiczne. 14 lutego rusza kolejny etap, polegający na głosowaniu internetowym, które wyłoni 3 najlepsze projekty. - Do tego czasu pracę podejmie komisja konkursowa, która wyselekcjonuje prace przeznaczone do głosowania internetowego na podstawie zgodności z regulaminem, a także własnej opinii - mówi Jakub Amelian, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta.

Głosowanie potrwa do 13 marca. Na laureata konkursu oprócz realizacji jego projektu czeka również nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- do Parobka
Trzeba się było w szkole uczyć to byś Parobkiem teraz nie był, a i czytać ze zrozumieniem byś umiał. To jest konkurs na gadżet promując...
autor:~Marianek
- efekty smutne
Był sobie dworzec PKP Suwałki. Zupełny brak IT na byłym dworcu,a ten z wąsem i ten z broodą 100 raz szuka gadżetu, brak słów.
autor:~tylu zatrudnionych w wydziałach
- Gadżety promujące miasto
ja jednak myślę że za promocję miasta powinna odpowiadać profesjonalna firma...Rozumiem całą ideę konkursu. fajnie że młodzież bierze w...
autor:~dominika

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.02.2019
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
"Dla wytrwałych" - obóz w Murzasichle

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: