suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Zmiany w kadrze, zmiany w zarządzie
Zmiany w kadrze, zmiany w zarządzieWiele dzieje się w ostatnich dniach w suwalskich Wigrach. W zespole pojawili się kolejni zawodnicy, a akcjonariusze wybrali nową Radę Nadzorczą.

W 2018 roku klub piłkarski Wigry Suwałki został przekształcony ze stowarzyszenia w spółkę prawa handlowego. W miniony czwartek (07.02) po raz pierwszy od momentu emisji klubowych akcji, spotkali się akcjonariusze na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu, podczas którego wybrano nową radę nadzorczą. W obradach uczestniczyło 31 akcjonariuszy, posiadających ponad 90 procent akcji spółki. Wśród nowych twarzy w zarządzie znalazł się Tadeusz Szymańczyk , prezes Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Marcin Bonisławski, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego. Ponownie członkami rady zostali Jan Sztukowski, wieloletni działacz klubu, Bogdan Sadowski, przewodniczący rady Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach oraz Paweł Przełomski, przewodniczący Komisji do spraw Licencji Trenerskich Podlaskiego Związki Piłki Nożnej. Wiceprezesem został Kamil Makarewicz, który przewodzi Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Nieobsadzone pozostaje wciąż stanowisko prezesa klubu. Ostatnio funkcję pełnił Sylwester Cimochowski, który zrezygnował ze stanowiska na rzecz mandatu radnego, gdyż zgodnie z prawem nie mógł łączyć obu tych funkcji. Nowego prezesa członkowie zarządu wybiorą z własnego grona na kolejnym posiedzeniu rady nadzorczej.

Kolejne zmiany zaszły również w samym zespole. Do Suwałk po półtorarocznej przerwie powrócił Frank Adu Kwame, który podpisał z Wigrami kontrakt obowiązujący do końca obecnego sezonu. 34-letni obrońca w sezonie 2016/2017 rozegrał w Wigrach 30 spotkań i zdobył jedną bramkę. Ostatnio Kwame reprezentował barwy Miedzi Legnica, a na boiskach Ekstraklasy rozegrał w tym sezonie sześć meczów. Kolejnym zawodnikiem, który związał się z suwalskim klubem jest 22-letni bramkarz Dominik Kąkolewski. Pochodzący ze Szczytna piłkarz związał się z Wigrami do końca sezonu z opcją przedłużenia. Karierę piłkarską zaczynał w Redzie Szczytno, a później występował w drugiej drużynie warszawskiej Legii.

Nowi zawodnicy dołączyli do 22-osobowej kadry Wigier, która udała się na dziesięciodniowy obóz przygotowawczy w litewskim Mariampolu. W trakcie zgrupowania biało-niebiescy rozegrają trzy sparingi: z Żalgirisem Wilno, Stumbrasem Kowno i RFS Ryga.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Najlepiej mają "działacze", leśne dziadki i narodowcy
Miasto wyhodowało sobie nowotwór na doopie i teraz żywy tego pasożyta chce czy nie chce.
autor:~Zenek
- Prawda w oczy
Tak Mazur dalej rządzi tylko z tylniego fotela!!! Mareczki, Sylwki i cała reszta wykonują jego polecenia!!!! Smiech na sali!!! Jak tam...
autor:~Majki
- Stary nie Nowy
Jakie Zmiany? Chyba dla niezorientowanych. Wciąż w klubie rządzi pan Mazur. Wcześniej rękami pana Cimochowskiego i wsadzonego młodego W...
autor:~gracz

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


AZS | 08.02.2019
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: