suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Złoto i srebro na Mistrzostwach w Gnieźnie
Złoto i srebro na Mistrzostwach w GnieźnieDwa medale zdobyli badmintoniści SKB Litpol-Malow podczas 55 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie. Złoty medal wywalczyła Kamila Augustyn, a srebro debel Michał Łogosz i Przemysław Wacha.

Przed rokiem suwalscy badmintoniści zakończyli udział w Mistrzostwach z czterema medalami. Tym razem było jednak nieco gorzej. Zdecydowanie najlepszą formę zaprezentowała broniąca mistrzowskiego tytułu Kamila Augustyn w grze pojedynczej kobiet. Zawodniczka SKB w finale pokonała Wiktorię Dąbczyńską z Orlicza Suchedniów 21-19; 21-19, zdobywając tym samym złoty medal. Srebrny krążek powędrował do deblistów. Michał Łogosz z Suwalskiego Klubu Badmintona i jego partner Przemysław Wacha z Technika Głubczyce w finale musieli uznać wyższość pary Adam Cwalina i Miłosz Bochat z ABRM Warszawa, którzy wygrali 21-23; 18-21.

Pozostali badmintoniści z Suwałk zakończyli udział w turnieju na wcześniejszych fazach. Na miejscach 5-8 sklasyfikowany został Mateusz Świerczyński w singlu oraz debliści: Łukasz Moreń z SKB i Wojciech Szkudlarczyk z Hubala oraz Kamila Augustyn w parze z Moniką Bieńkowską. Magdalena Witek z SKB i Karolina Szubert z Technika Głubczyce zajęły miejsca 9-16. Natomiast powracający na parkiet po kontuzji Michał Sobolewski nie przebrnął przez kwalifikacje w singlu.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


AZS | 04.02.2019
PPUH LUDWIK
salon meblowy ludwik

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: