suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Turniej e-sportowy w PWSZ
Turniej e-sportowy w PWSZPierwsza edycja e-sportowego turnieju odbyła się w piątek (01.02) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. Blisko 50 uczestników przez cztery godziny rywalizowało między sobą w jednej z najpopularniejszych gier sportowych.

Turniej Uczelnia zorganizowała wspólnie z klubem sportowym Wigry Suwałki. Pierwszego dnia zabawy wyłoniona została szóstka najlepszych zawodników, którzy w najbliższą niedzielę (03.02) zmierzą się w rundzie finałowej z piłkarzami suwalskiego pierwszoligowca. Dla najlepszych e-sportowców przygotowano nagrody rzeczowe.

- Zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia jest w naszym mieście bardzo duże, o czym świadczy fakt, że lista uczestników była pełna już pierwszego dnia zapisów - mówił Dawid Harasim, rzecznik prasowy PWSZ. - Impreza z pewnością powróci w kolejnych latach, planujemy powiększyć liczbę uczestników i być może zaoferować więcej gier - dodaje Harasim.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Nie no... super news
Super news... zabrakło w nim tylko jednej rzeczy - informacji o tym jaka to była gra (lub gry o ile zawody były w kilku dyscyplinach). ...
autor:~blob14

wszystkie komentarze »


IBN Lipiec
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


AZS | 01.02.2019Ogłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: