suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Koncert Noworoczny z powodu żałoby narodowej przeniesiony na niedzielę
Koncert Noworoczny z powodu żałoby narodowej przeniesiony na niedzielę W zawiązku z żałobą narodową 19 stycznia 2019 r. ogłoszoną przez Prezydenta RP nie odbędzie się w tym dniu koncert noworoczny „Usta milczą, dusza śpiewa” w Suwalskim Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się dzień później. Bilety z dnia 19 stycznia 2019 r. zachowują ważność.


W zawiązku z żałobą narodową 19 stycznia 2019 r. ogłoszoną przez Prezydenta RP nie odbędzie się w tym dniu koncert noworoczny „Usta milczą, dusza śpiewa” w Suwalskim Ośrodku Kultury.Koncert odbędzie się dzień później, w niedzielę, o godzinie 16.00. Bilety z dnia 19 stycznia 2019 r. zachowują ważność.

Suwalski Ośrodek Kultury tradycyjnie już zaprasza miłośników dobrej muzyki w najlepszym wykonaniu do wspólnego, muzycznego świętowania nowego roku, tym razem podczas Koncertu Noworocznego "Usta milczą, dusza śpiewa".


Wydarzenie uświetnią swoim występem znakomici śpiewacy: Joanna Krasuska-Motulewicz (mezzosopran), gwiazda światowych i polskich scen operowych, solistka Filharmonii i Opery Podlaskiej, Natalia Ołów (mezzosopran), solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, z którym koncertuje w Polsce i za granicą, oraz Jakub Milewski (baryton), stypendysta Conservatorio Statale di Musica G. Rossini i utalentowany uczeń Jose Carrerasa. Solistom partnerować będą muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, których poprowadzi maestro Krzysztof Jakub Kozakiewicz.

Zgodnie z tytułem, koncert przeniesie widzów na sceny światowych teatrów i oper, gdzie usłyszeć można porywające melodie, wpadające w ucho przeboje z najsłynniejszych oper, operetek i musicali. W specjalnie skomponowanym programie zaprezentowane zostaną najbardziej znane arie, arietki, pieśni, duety i ensemble z repertuaru najlepszych muzycznych scen. Usłyszymy między innymi: tytułowe "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła Wdówka", "Co się dzieje, oszaleję" z operetki "Księżniczka czardasza", "O tyle proszę cię"z musicalu "Upiór w operze" i wiele, wiele innych.

Honorowy patronat nad Koncertem Noworocznym 2019 objął prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz. Mecenasem Koncertu jest Reso Europa Service, Mecenas Kultury Suwałk i Partner Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Bujak, patrioci wyklęci i spółka
A gala bicia po mordzie w hali OSiR odbędzie się w "wyciszonej formule".
autor:~Gość
- koncert
smuteczek
autor:~drosksofmpf

wszystkie komentarze »


IBN Lipiec
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 17.01.2019
PPUH LUDWIK
Meblościanki w super cenach

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: