suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Niebezpieczeństwo, które nadchodzi zimą
Niebezpieczeństwo, które nadchodzi zimąPożary to zagrożenie którego nie można lekceważyć. Ogień bardzo łatwo może wymknąć się spod kontroli, rozprzestrzenić się i poczynić nieodwracalne straty. Powoduje także ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia. O niebywałym szczęściu mogą mówić dwaj mieszkańcy domu w Czarnakowiźnie, którzy zaalarmowani przez czujnik dymu zdołali uciec z płonącego budynku.

Do pożaru domku letniskowego doszło dziś około godziny 4.00 w miejscowości Czarnakowizna. O ogniu w budynku zaalarmowała przebywających w nim mężczyzn czujka dymu, dzięki czemu zdołali oni uciec z obiektu i zawiadomić straż. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru była nieszczelność przewodów kominowych. Domek spłonął niemal doszczętnie. W akcji brały udział 4 zastępy straży pożarnej z Suwałk oraz 2 ochotnicze jednostki z Filipowa i Potaszni. Służby oprócz walki z ogniem, musiały stawić również czoła silnym mrozom, który utrudniał akcję.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło również wczoraj po godzinie 19.00 na Osiedlu Północ. Suwalscy strażacy zostali zaalarmowani przez mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Andersa o wyczuwalnej na klatce schodowej woni gazu. Przybyłe na miejsce zdarzenia służby przy użyciu specjalistycznego sprzętu ustaliły, że w jednym z mieszkań doszło do rozszczelnienia kuchenki gazowej. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

Według statystyk, co trzeci pożar powstaje w mieszkaniach tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej, zapominając często o potencjalnych zagrożeniach.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.01.2019
F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi mini koparką

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: