suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Stacja Pogodne Suwałki 2019
Stacja Pogodne Suwałki 2019Pierwszy weekend lutego upłynie pod znakiem spotkań, prezentacji i atrakcji sportowych, rusza bowiem kolejna edycja Stacji Pogodne Suwałki. Wśród atrakcji nie zabraknie opowieści znanych podróżników, projekcji filmowych czy pokazów psich zaprzęgów.

To już druga edycja Stacji Pogodne Suwałki. Pierwszy weekend lutego upłynie pod znakiem spotkań , prezentacji i atrakcji sportowych. Podobnie jak rok temu impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza, to Festiwal Ludzi Północy upłynie pod znakiem opowieści o zimowych wyprawach rowerowych. O swoich przygodach opowiedzą - Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki, którzy rowerami dotarli do Laponii oraz Jakub Rybicki - fotograf, podróżnik, który w ten sam sposób podróżował po Bajkale. Nie zabraknie również projekcji filmowych, wśród propozycji znajdują się: "Zimowi bracia" oraz premiera filmu "Arktyka".

Drugi dzień wydarzenia, to tradycyjne sportowe zmagania nad Zalewem Arkadia. Na chętnych czeka bieg wokół Zalewu - "Zimowa piątka", bieg karnawałowy, a wraz z nim konkurs na najciekawszy i najbardziej wyjątkowy strój, tradycyjnie nie zabraknie również zimowego marszu Nordic Walking "Pogodne Suwałki", czyli zawodów dla seniorów w ramach suwalskiej Olimpiady Seniorów.

Część terenów zielonych nad Zalewem zmieni się w Wioskę Eskimoską. Będzie to doskonała okazja do poznania zwyczajów i tradycji eskimoskich, wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach sprawnościowych oraz zobaczenia psów. Niedzielne popołudnie to koncert zespołu Horpyna oraz pokaz Fire Show na wyspie, w wykonaniu grupy Flash Zone z Domu Kultury w Gołdapi.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- SOK i OSIR robi dobrze PWSZ
pytanko czemu nie ma w ramach tej imprezy spotkań w sobote w Soku a są tylko w PWSZ..przecież umawianie spotkań w PWSZ zajmuje się Byd...
autor:~olga

wszystkie komentarze »


Nieruchomości - Puńsk
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.01.2019
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Moje pierwsze kolonie "Gawrych Ruda I"

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: