suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Ferie z Suwalskim Ośrodkiem Kultury
Ferie z Suwalskim Ośrodkiem KulturySzeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych, a także spektakle teatralne i warsztaty filmowe. To tylko niektóre z propozycji, które przygotował Suwalski Ośrodek Kultury na zbliżające się ferie. Wśród nich nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Dwutygodniowa przerwa w nauce rozpoczyna się już 21 stycznia. To czas wytchnienia dla uczniów, a także spore wyzwanie dla rodziców, którzy szukają interesujących i kreatywnych ofert spędzania tego czasu. Ciekawe propozycje na zbliżające się ferie przygotował także Suwalski Ośrodek Kultury. W programie tegorocznych zimowych spotkań znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych, spektakle teatralne i trwające całe ferie warsztaty filmowe.

Prawdziwe cuda będzie można wykonać i co ważne zabrać również do domu pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła podczas "Zimowych Warsztatów Rękodzieła". Natomiast wszyscy, którzy kochają wyrażać się kolorem i kreską mogą uczestniczyć w zajęciach zatytułowanych "Tęczę wyobraźni", prowadzonych przez Mieczysława Iwaszkę w Pracowni Sztuk Pięknych oraz w "Feryjnych Fanaberiach" z Kazimierzem Gomułką w Pracowni Ilustracji Rysunku.

Miłośnicy tańca z pewnością odnajdą się "W kręgu tańca" prowadzonych przez instruktorki między innymi warsztatów dla najmłodszych, tańca ludowego, tańca z rekwizytem oraz jazzu. Uzdolnieni muzycznie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć w ramach "Elementarza Młodego Melomana".

Na przyszłych filmowców czekają warsztaty filmowe "Między kamerą a akcją", jest to kompletna propozycja dla kreatywnych ludzi niezależnie od wieku, profesji i predyspozycji. Uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu - od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż - i dostaną dwa tygodnie na wejście w temat oraz nakręcenie krótkiego filmu pod fachowym okiem pasjonata filmu i doświadczonego fotografa Bogusława Wasilewskiego.

Nie lada gratka czeka również na wszystkich fanów teatru. Już 31 stycznia ruszają XIII Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA, podczas których będzie można zobaczyć kilkanaście świetnych spektakli młodzieżowych z całej Polski. Szczegółowy program na stronie http://soksuwalki.eu/wtoopa-po-raz-pierwszy-w-suwalkach/

Szczegółowy program zajęć można sprawdzić na stronie oraz facebooku Suwalskiego Ośrodka Kultury.
Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 10.01.2019
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: