suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
SUKSS nadal w czołówce
SUKSS nadal w czołówce Kolejny sukces na swoim koncie odnotowali juniorzy z klubu SUKSS Suwałki. Na wyjeździe podopieczni Bartosza Jasińskiego pokonali rywala, po bardzo dobrej, równej i pewnej grze 3:1. Był to bardzo ważny mecz, ponieważ na boisku spotkali się obecny lider tabeli - SUKSS Suwałki i wicelider - BAS Białystok.

Juniorzy z SUKSS Suwałki rozegrali w Białymstoku mecze szóstej kolejki ligi wojewódzkiej juniorów. Był to szczególnie ważny mecz, gdyż na boisku spotkali się obecny lider tabeli SUKSS Suwałki z wiceliderem - BAS Białystok. Drużyna SUKSS, prowadzona przez trenera Bartosza Jasińskiego, po bardzo dobrej, równej i pewnej grze wygrała 3:1.

Natomiast w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbyła się trzecia edycja Mikołajkowego Turnieju Minisiatkówki Chłopców o Puchar Prezesa SUKSS. Jest to największy turniej tego typu w województwie. W tym roku rywalizowały 44 drużyny z 9 klubów w 3 kategoriach wiekowych. Najlepiej w turnieju wypadły drużyny z Białegostoku i Suwałk.

W najbliższy piątek odbędzie się pierwszy w tym sezonie mecz III ligi seniorów: SUKSS Suwałki - Bestios Białystok. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ulicy Antoniewicza 5.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 12.12.2018
WażkaFUN
Eventy & Imprezy & Animacje
Maszyna do popcornu

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: