suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Suwalscy karatecy podsumowali rok
Suwalscy karatecy podsumowali rokMijający rok był pełen sukcesów dla suwalskich karateków. Sportowcy z powodzeniem pokonywali rywali zarówno z Polski, jak i Europy. Rok kończą mając na swoim koncie 185 medali. zobacz zdjęcia »


Suwalscy karatecy wystartowali po raz ostatni w tym roku. W Szczecinku, gdzie odbył się Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Młodzików. Na starcie pojawiło się 440 zawodników z 76 klubów z całej Polski. Ostatnie starty zaliczyło pięcioro suwalczan. Na zawodach wystąpili: młodziaczka - Jolanta Płońska, dwaj juniorzy młodsi Tomasz Kluczyński oraz Wiktor Grzyboczyński, juniorka Aleksandra Rybacka i po raz pierwszy jako seniorka Aleksandra Górska.

Zawodnicy dopisali do tegorocznych sukcesów dwa medale. Jolanta Płońska po raz pierwszy wystartowała w zawodach ogólnopolskich i wygrywając cztery walki dotarła do finału, gdzie uległa zawodniczce z Ostrołęki i wróciła ze srebrnym medalem zajmując drugie miejsce w kategorii kumite +55 kg. Drugi medal zdobyła Aleksandra Górska. Utalentowana medalistka Mistrzostw Polski i Europy w kadetach i młodzieżowcach. Zawodniczka nie poddała się presji i poradziła sobie z bardziej doświadczoną zawodniczką w pierwszej walce, a w drugiej uległa wicemistrzyni zajmując trzecie miejsce w kategorii kumite +65 kg.

Suwalscy karatecy w tym roku wystąpili trzynaście razy na zawodach począwszy od Mistrzostw Klubu po Mistrzostwa Europy. Łącznie odnotowani 247 startów zdobywając 185 medali: 59 złotych, 53 srebrne i 73 brązowe. Na Mistrzostwach Europy zdobyli łącznie 5 medali.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- hej
gratulacje suwalscy karatecy pozdrawiam cały suwalski klub karate kyokushin
autor:~lukasz j

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.12.2018Wywiady

ATRAKCYJNE DZIAŁKI
DZIAŁKA BUDOWLANA KLEJWY, GM. SEJNY

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: