suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Koncert Świąteczny w Filharmonii Suwałk
Koncert Świąteczny w Filharmonii SuwałkŚwięta to magiczny i niepowtarzalny czas, który najpełniej odczuwamy w towarzystwie bliskich. Aby poczuć ten niezwykły, świąteczny klimat, do udziału w grudniowym koncercie Filharmonii Suwałk, Suwalska Orkiestra Kameralna zaprosiła specjalnego gościa – znany z żywiołowego brzmienia i niezwykłej energii grania suwalski zespół Shamrock.

Kapela, kojarzona z muzyką celtycką (nominacja do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku 2003 Etno/Folk za płytę „Celtic”), specjalnie na ten wieczór opracowała świąteczny program artystyczny, w którym łączy tradycyjne irlandzkie brzmienia z nastrojowymi utworami bożonarodzeniowymi. Połączenie klimatów muzyki folkowej z pięknymi pieśniami sakralnymi dało zupełnie nową przestrzeń artystyczną skłaniającą do wyciszenia i zadumy oraz radości z przyjścia Jezusa na świat. W programie pojawią się takie kolędy jak: „Przybieżeli do Betlejem”, „Skrzypi wóz”, „Gore gwiazda”, „Z narodzenia Pana”, „Mizerna cicha”, „Cicha noc” oraz wiele innych.

Wieczór rozpocznie Suwalska Orkiestra Kameralna, która zaprezentuje klasyczne utwory, między innymi Wolfganga Amadeusza Mozarta, Pietro Masconiego oraz Antonia Vivaldiego. Starannie dobrane utwory płynnie wprowadzą widzów w drugą część koncertu, w której rozpocznie się wspólne kolędowanie z muzykami Shamrocka.

Koncert Świąteczny Suwalskiej Orkiestry Kameralnej z gościnnym udziałem zespołu Shamrock już w najbliższy piątek, 14 grudnia o godz. 19.00, na scenie Sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. Szczegóły »


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 10.12.2018
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: