suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Pożar szwalni. 4 osoby w szpitalu
Pożar szwalni. 4 osoby w szpitaluDo pożaru budynku szwalni doszło dziś wczesnym rankiem przy ulicy 1-go Maja. Cztery poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala. Straty po pożarze szacowane są na około 150 tys. zł. Trwa dogaszanie pogorzeliska.

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem. O pożarze zaalarmował jeden z pracowników znajdujący się w kompleksie, który zauważył ogień wydobywający się z jednego z budynków. W wyniku pożaru zostały ranne cztery osoby. Jednej z nich strażacy musieli udzielić pomocy na miejscu. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do suwalskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia działały 3 zastępy straży pożarnej, jak również policja, pogotowie energetyczne oraz inspektorzy nadzoru budowlanego. Straty szacowane są na blisko 150 tys. zł. Natomiast całkowita wartość majątku to 2 mln 350 tys. W chwili obecnej trwa dogaszanie pożaru. Szczegółowe przyczyny zdarzenia bada policja.

To już kolejny w przeciągu kilku miesięcy tak duży pożar w naszym regionie. Przypomnijmy, że pod koniec września doszło do pożaru popularnego zajazdu w Krzywem. Natomiast w październiku miał miejsce pożar kompleksu chlewni w Taciewie.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 05.12.2018
ATRAKCYJNE DOMY
DOM CAŁOROCZNY W ATENACH, GM. NOWINKA

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: