suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Niespełna połowa suwalczan pofatygowała się do urn
Niespełna połowa suwalczan pofatygowała się do urnChociaż tegoroczne wybory samorządowe przyciągnęły do urn więcej suwalczan niż przed czterema laty, ogólną frekwencję, jaką zanotowano w naszym mieście trudno jednak uznać za sukces. W niedzielę swój głos oddało bowiem tylko 47% uprawnionych. O wiele lepszy wynik był za to w powiecie.

W Suwałkach uprawnionych do głosowania były prawie 54 tysiące osób. Niestety do urn w niedzielę pofatygowała się niespełna połowa. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że frekwencja w Suwałkach wyniosła 47%. To i tak wynik dużo lepszy od tego, jaki był w 2014 roku. Wówczas w wyborach wzięło udział około 41% uprawnionych do głosowania.

W niedzielę z 34 stałych obwodów, największą frekwencją mogli poszczycić się mieszkańcy głosujący w Domu Pomocy Społecznej Kalina. Zagłosowało tam 72% osób. Drugi najlepszy wynik przypadł głosującym w Przedszkolu nr 3 na ulicy Korczaka. Swoje głosy oddawali tam mieszkańcy kilku bloków z 1 Maja oraz Utraty, a frekwencja w tym obwodzie wyniosła 53,07%. Najmniej chętni do głosowania byli zaś suwalczanie mieszkający na Osiedlu II. W ich obwodzie zlokalizowanym w siedzibie SSSE odnotowano frekwencję wynoszącą 40,63%.

Dużo chętniej do urn szli z kolei mieszkańcy powiatu suwalskiego. Było to 58% uprawnionych. W województwie do urn poszło z kolei 52,69% wyborców.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- [ usunięte przez administratora ]
[ usunięte przez administratora ]
autor:brak
- Co będzie
Czy ktoś wie co dalej z portalem
autor:~Oli
- BRAK
Bardzo nam brakuje portalu suwałki.info :(
autor:~yes

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 24.10.2018
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
KOLEKTORY SŁONECZNE-DOTACJA-5 LAT GWARANCJI

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: