suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
„Dziękujemy za głosy. Z obietnic się nie wycofujemy”
„Dziękujemy za głosy. Z obietnic się nie wycofujemy”Ponad 63% głosów to wynik, który był dla mnie zaskoczeniem - powiedział dziś Czesław Renkiewicz i podziękował za poparcie 15 877 osób. Prezydent nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swoich zastępców. Jak stwierdził, nie chce jednak tracić wartościowych pracowników.

- Jestem bardzo zadowolony nie tylko z własnego wyniku, ale także z wyniku mojej drużyny, bo poprawiliśmy liczbę radnych - stwierdził Czesław Renkiewicz, który decyzją wyborców w prezydenckim fotelu pozostanie przez 5 kolejnych lat. Chociaż od przyszłej kadencji włodarz będzie miał większość w Radzie, nie ukrywa, że chciałby, aby jego pomysły popierali tez inni radni spoza klubu Łączą nas Suwałki. - Dużo rzeczy jest do zrobienia, dlatego chcemy współpracować - stwierdził.

Wiadomo jednak, że ostateczny kształt Rady Miejskiej w Suwałkach jeszcze się zmieni. Z mandatu na pewno zrezygnuje Czesław Renkiewicz. Jego miejsce zastąpi Stanisław Kulikowski. Najprawdopodobniej tylko przez chwilę radną będzie obecna wiceprezydent. Jeśli Ewa Sidorek ponownie zostanie zastępcą prezydenta, jej mandat przejdzie na Wojtka Pająka.

Czesław Renkiewicz nie chciał jednak jeszcze składać konkretnych deklaracji odnośnie wiceprezydentów. - Jest nowe rozdanie, ale ja jestem człowiekiem ewolucji, a nie rewolucji. Decyzje kadrowe będą podejmowane w sposób przemyślany i uporządkowany. Ale na pewno nie doprowadzę do tego, aby wartościowych ludzi tracić - powiedział.

Zarówno on, jak i radni obecni podczas konferencji podziękowali za oddane głosy. - Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby naszych wyborców nie zawieść, a zadania, jakie znalazły się w programie wyborczym, były w maksymalnym stopniu zrealizowane. Z niczego nie wycofujemy się - stwierdził prezydent.


„”

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- już nawet nie ma mleka z Suwałk, tak rządzą, włóczniami...
dojeżdża 130km , 80 km za 3,20 za litr tzw. "mleka pełnego", gdy 1 kg mleka wyceniony jest na 1,38 zł, a to przecież podstawowy "koszyk...
autor:~Ś.P. Spółdzielnia Mleczarska Sudow...
- Konserwa
Zabetonowana na lata
autor:~Max
- Pieniądze
Pieniędzy nie było, nie ma i nie będzie.
autor:~Vincent

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 23.10.2018
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: