suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludzi
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludziLikwidacja strefy parkowania, odkorkowanie miasta, nowe żłobki i powiększenie granic Suwałk - to niektóre z punktów programu wyborczego Sławomira Sieczkowskiego. Kandydat na prezydenta i osoby chcące wejść do Rady Miejskiej zachęcają, by suwalczanie dali im szansę. zobacz zdjęcia »

- Kocham moje miasto i wiem, że potrafię wykorzystać swoją energię, aby wszystkim żyło się w nim jeszcze lepiej - rozpoczął swoją konwencję wyborczą Sławomir Sieczkowski, kandydat na prezydenta Suwałk. Jak stwierdził, przede wszystkim chce, aby główne akcenty działania suwalskiego samorządu ukierunkowane były na mieszkańców. - Tam gdzie będzie potrzeba, zbudujemy nowe żłobki. Będziemy dążyć do utworzenia Centrum Seniora oraz przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Chcemy, aby rodziny wyszły z domów. Zorganizujemy też Drugi Światowy Zlot Suwalczan - wymieniał.

- Suwałki to ma być dom wszystkich mieszkańców. Ma to być miasto zadbane, dobrze utrzymane i dobrze zorganizowane - stwierdził. Jak dodał, jako prezydent wyeliminuje błędne rozwiązania komunikacyjne, odkorkuje też centrum miasta, ulicę Bulwarową i Wigierską. - Zapewnimy również należyte utrzymanie dróg, szczególnie zimą. Wprowadzimy na przykład monitoring warunków drogowych, zadbamy też o utrzymanie zieleni miejskiej i o to, aby nasze miasto było czyste - dodał. Sieczkowski chce również ograniczenia działalności Straży Miejskiej. Zaoszczędzone środki miałyby być przeznaczone na wsparcie komórek odpowiedzialnych za działania prospołeczne oraz na rozwój miasta i inwestycje.

Zdaniem Sławomira Sieczkowskiego, fundamentem każdego miasta jest dobra praca i dobra gospodarka. Dlatego też zapowiedział, że będzie działać w pozyskiwaniu nowych inwestorów tworzących miejsca pracy. - Miasto musi być partnerem biznesu - podkreślił. Chce także likwidacji strefy płatnego parkowania, aby najemcy lokali nie mieli utrudnień dla swoich klientów. - Przedsiębiorcy nic o was bez was - powiedział.

Jako prezydent Suwałk, będzie także dążyć do powiększenia granic administracyjnych miasta. - Miasta w Polsce się powiększają. My chcemy, aby granica to była obwodnica i również myślimy o powiększeniu miasta w kierunku wschodnim - zapowiedział.

- Skuteczny prezydent potrzebuje dobrego zespołu w Radzie Miejskiej. Nasi kandydaci do Rady to osoby niezależne i bezpartyjne. Nie kandydujemy, bo musimy, ale dlatego, że chcemy - mówił Sieczkowski. - Wśród nas jest 15 kobiet i 16 mężczyzn. Najmłodsza kandydatka ma 18 lat, najstarszy kandydat 69. Łączy nas głęboka wiara w to, że Suwałki mogą być miastem naszych marzeń. Dlatego dajcie nam szansę - mówiła Karolina Stachowicz, kandydatka na radną z komitetu Mieszkańcy Suwałk.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki (2018-09-21)

Ostatnio dodane komentarze
- do jan
nie hipokryzja tylko wspierająca rodzina i możliwość wyboru dla każdego, chcesz głosujesz na młodego, chcesz na starszego, chcesz to na...
autor:~tomaszek
- do p. Sieczkowskiego
na ulotce wyborczej napisał Pan,,przez minione lata,podczas kolejnych wyborow, widzieliśmy niemal te same , które budowały kolejne ratu...
autor:~jan
- Suwalki
Chyba ciekawy kandydat wdać że większości w.... Się między wódkę a zakonske i dlatego warto zagłosować jestem na tak👍
autor:~Z suwalk

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 04.10.2018
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: