suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludzi
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludziLikwidacja strefy parkowania, odkorkowanie miasta, nowe żłobki i powiększenie granic Suwałk - to niektóre z punktów programu wyborczego Sławomira Sieczkowskiego. Kandydat na prezydenta i osoby chcące wejść do Rady Miejskiej zachęcają, by suwalczanie dali im szansę. zobacz zdjęcia »

- Kocham moje miasto i wiem, że potrafię wykorzystać swoją energię, aby wszystkim żyło się w nim jeszcze lepiej - rozpoczął swoją konwencję wyborczą Sławomir Sieczkowski, kandydat na prezydenta Suwałk. Jak stwierdził, przede wszystkim chce, aby główne akcenty działania suwalskiego samorządu ukierunkowane były na mieszkańców. - Tam gdzie będzie potrzeba, zbudujemy nowe żłobki. Będziemy dążyć do utworzenia Centrum Seniora oraz przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Chcemy, aby rodziny wyszły z domów. Zorganizujemy też Drugi Światowy Zlot Suwalczan - wymieniał.

- Suwałki to ma być dom wszystkich mieszkańców. Ma to być miasto zadbane, dobrze utrzymane i dobrze zorganizowane - stwierdził. Jak dodał, jako prezydent wyeliminuje błędne rozwiązania komunikacyjne, odkorkuje też centrum miasta, ulicę Bulwarową i Wigierską. - Zapewnimy również należyte utrzymanie dróg, szczególnie zimą. Wprowadzimy na przykład monitoring warunków drogowych, zadbamy też o utrzymanie zieleni miejskiej i o to, aby nasze miasto było czyste - dodał. Sieczkowski chce również ograniczenia działalności Straży Miejskiej. Zaoszczędzone środki miałyby być przeznaczone na wsparcie komórek odpowiedzialnych za działania prospołeczne oraz na rozwój miasta i inwestycje.

Zdaniem Sławomira Sieczkowskiego, fundamentem każdego miasta jest dobra praca i dobra gospodarka. Dlatego też zapowiedział, że będzie działać w pozyskiwaniu nowych inwestorów tworzących miejsca pracy. - Miasto musi być partnerem biznesu - podkreślił. Chce także likwidacji strefy płatnego parkowania, aby najemcy lokali nie mieli utrudnień dla swoich klientów. - Przedsiębiorcy nic o was bez was - powiedział.

Jako prezydent Suwałk, będzie także dążyć do powiększenia granic administracyjnych miasta. - Miasta w Polsce się powiększają. My chcemy, aby granica to była obwodnica i również myślimy o powiększeniu miasta w kierunku wschodnim - zapowiedział.

- Skuteczny prezydent potrzebuje dobrego zespołu w Radzie Miejskiej. Nasi kandydaci do Rady to osoby niezależne i bezpartyjne. Nie kandydujemy, bo musimy, ale dlatego, że chcemy - mówił Sieczkowski. - Wśród nas jest 15 kobiet i 16 mężczyzn. Najmłodsza kandydatka ma 18 lat, najstarszy kandydat 69. Łączy nas głęboka wiara w to, że Suwałki mogą być miastem naszych marzeń. Dlatego dajcie nam szansę - mówiła Karolina Stachowicz, kandydatka na radną z komitetu Mieszkańcy Suwałk.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki (2018-09-21)

Ostatnio dodane komentarze
- Prowadząca uwodząca :D niejednego
Czyżby wynik wyborczy stosunkowo odwrotny do doświadczenia w kwestiach obyczajowych Pani Prowadzącej? Vide Cul Fide ;)
autor:~Piotreusz
- do jan
nie hipokryzja tylko wspierająca rodzina i możliwość wyboru dla każdego, chcesz głosujesz na młodego, chcesz na starszego, chcesz to na...
autor:~tomaszek
- do p. Sieczkowskiego
na ulotce wyborczej napisał Pan,,przez minione lata,podczas kolejnych wyborow, widzieliśmy niemal te same , które budowały kolejne ratu...
autor:~jan

wszystkie komentarze »


Nieruchomości - Puńsk
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 04.10.2018
LOKALE UŻYTKOWE
NIERUCHOMOŚĆ POD SALON SPRZEDAŻY AUT, SUPERMARKET

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: