suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydenta
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydentaKu radości jednych i zdziwieniu innych mieszkańców, Grzegorz Gorlo zdecydował się walczyć o fotel włodarza Suwałk. Chce działać na rzecz seniorów, wprowadzić osiedlowe rady i pomagać w rozwoju przedsiębiorczości. Jak stwierdził, zerwał partyjne sznury, by tworzyć miasto bez wykluczeń.

- Otwartość, innowacyjność, świeżość w działaniu i odważne wizje - te wszystkie cechy posiada nasz kandydat na prezydenta - mówiła podczas dzisiejszej konferencji Katarzyna Ząbkiewicz, pełnomocnik wyborczy Suwalskiego Porozumienia Prawicy. To bowiem z tego komitetu wyborczego na prezydenta naszego miasta startuje Grzegorz Gorlo, znany dotychczas jako radny Prawa i Sprawiedliwości.

- Trudno było mi się odnaleźć, kiedy nie miałem możliwości realizowania samego siebie i musiałem wykonywać partyjne polecenia. Dlatego zerwałem sznurki i dziś jestem wolnym człowiekiem. Człowiekiem, który chce łączyć, a nie dzielić. Chcę, aby w naszym mieście, które jest naszym wspólnym domem nie było żadnych wykluczeń - argumentował swoje odejście z klubu PiS.

Jak dodał, w wyborach startuje z programem zawierającym trzy bloki tematyczne: społeczny, obywatelski i gospodarczy. Chce między innymi działać na rzecz seniorów. - Seniorzy to jest potencjał, którego w ogóle nie wykorzystujemy. A oni mają pewne świadectwa życia - stwierdził. Jako prezydent chce także stworzyć samorządowe rady osiedlowe, które realnie wsłuchiwałyby się w głos mieszkańców, a także działać na rzecz tego, aby Suwałki nie były tylko miastem ciężkiej pracy rąk, ale, aby dominowała tu praca innowacyjna.

Grzegorz Gorlo ma 48 lat. Od 16 lat związany jest z suwalskim samorządem jako radny. 14 lat był w klubie PiS, a przez 8 lat szefował klubowi. - Przez 16 lat ani razu nie skorzystałem z pozycji samorządowej. Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie pracował w strukturach miasta, ani w strukturach partyjnych. Dieta radnego zaś, którą otrzymywałem przez 16 lat, czyli około 100 tysięcy złotych, przekierowana została na tych, którzy potrzebują wsparcia, czyli na żywienie czy pomoc w wyjazdach na obozy. Nie mówiłem o tym wcześniej, ale dziś, gdy zarzuca mi się nepotyzm i chęć zysku, to mówię jak jest - skwitował.

Grzegorz Gorlo zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie z nim i kandydatami na radnych z list Suwalskiego Porozumienia Prawicy, do Gorlo Cafee. - Od poniedziałku o godzinie 17.30 na Zapiecku w Rozmarino chcielibyśmy otworzyć Gorlo Caffe. Chciałbym tę politykę sprowadzić do wspólnego działania i otwartości - powiedział.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Co z piątym kandydatem na prezydenta? (2018-09-24)

Ostatnio dodane komentarze
- Kto naprawdę rządzi Suwalkami za pomocą mało rozumnych ...
CYTUJE: OSOBNIKOW TK,SEBE i ALEKSANDRA IPN przypomni sprawę prezydenta Suwałk - relacja Tomasza Kubaszewskiego O Czesławie Renkiewicz...
autor:~Farbowany Baron
- Fasadowe wizje oraz fasadowe projekty wizjnerów-renkiew...
Co to jest Wizja fasadowa?? to nic innego jak na zewnątrz czyli od fasady te projekty prezentują się cudownie jak wiele kamienic na K...
autor:~Farbowany Baron
- Sznury, sznurki i niewidzialne żyłki...
Pan Grzegorz Gorlo otwarcie mówi o swoich powodach odejścia z PiS, mówi o autorytaryzmie, o byciu pod presją i określa to enigmatycznie...
autor:~racjonalny_Suwalczanin

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 27.09.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi mini koparką

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: