suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydenta
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydentaKu radości jednych i zdziwieniu innych mieszkańców, Grzegorz Gorlo zdecydował się walczyć o fotel włodarza Suwałk. Chce działać na rzecz seniorów, wprowadzić osiedlowe rady i pomagać w rozwoju przedsiębiorczości. Jak stwierdził, zerwał partyjne sznury, by tworzyć miasto bez wykluczeń.

- Otwartość, innowacyjność, świeżość w działaniu i odważne wizje - te wszystkie cechy posiada nasz kandydat na prezydenta - mówiła podczas dzisiejszej konferencji Katarzyna Ząbkiewicz, pełnomocnik wyborczy Suwalskiego Porozumienia Prawicy. To bowiem z tego komitetu wyborczego na prezydenta naszego miasta startuje Grzegorz Gorlo, znany dotychczas jako radny Prawa i Sprawiedliwości.

- Trudno było mi się odnaleźć, kiedy nie miałem możliwości realizowania samego siebie i musiałem wykonywać partyjne polecenia. Dlatego zerwałem sznurki i dziś jestem wolnym człowiekiem. Człowiekiem, który chce łączyć, a nie dzielić. Chcę, aby w naszym mieście, które jest naszym wspólnym domem nie było żadnych wykluczeń - argumentował swoje odejście z klubu PiS.

Jak dodał, w wyborach startuje z programem zawierającym trzy bloki tematyczne: społeczny, obywatelski i gospodarczy. Chce między innymi działać na rzecz seniorów. - Seniorzy to jest potencjał, którego w ogóle nie wykorzystujemy. A oni mają pewne świadectwa życia - stwierdził. Jako prezydent chce także stworzyć samorządowe rady osiedlowe, które realnie wsłuchiwałyby się w głos mieszkańców, a także działać na rzecz tego, aby Suwałki nie były tylko miastem ciężkiej pracy rąk, ale, aby dominowała tu praca innowacyjna.

Grzegorz Gorlo ma 48 lat. Od 16 lat związany jest z suwalskim samorządem jako radny. 14 lat był w klubie PiS, a przez 8 lat szefował klubowi. - Przez 16 lat ani razu nie skorzystałem z pozycji samorządowej. Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie pracował w strukturach miasta, ani w strukturach partyjnych. Dieta radnego zaś, którą otrzymywałem przez 16 lat, czyli około 100 tysięcy złotych, przekierowana została na tych, którzy potrzebują wsparcia, czyli na żywienie czy pomoc w wyjazdach na obozy. Nie mówiłem o tym wcześniej, ale dziś, gdy zarzuca mi się nepotyzm i chęć zysku, to mówię jak jest - skwitował.

Grzegorz Gorlo zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie z nim i kandydatami na radnych z list Suwalskiego Porozumienia Prawicy, do Gorlo Cafee. - Od poniedziałku o godzinie 17.30 na Zapiecku w Rozmarino chcielibyśmy otworzyć Gorlo Caffe. Chciałbym tę politykę sprowadzić do wspólnego działania i otwartości - powiedział.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Co z piątym kandydatem na prezydenta? (2018-09-24)

Ostatnio dodane komentarze
- Kto naprawdę rządzi Suwalkami za pomocą mało rozumnych ...
CYTUJE: OSOBNIKOW TK,SEBE i ALEKSANDRA IPN przypomni sprawę prezydenta Suwałk - relacja Tomasza Kubaszewskiego O Czesławie Renkiewicz...
autor:~Farbowany Baron
- Fasadowe wizje oraz fasadowe projekty wizjnerów-renkiew...
Co to jest Wizja fasadowa?? to nic innego jak na zewnątrz czyli od fasady te projekty prezentują się cudownie jak wiele kamienic na K...
autor:~Farbowany Baron
- Sznury, sznurki i niewidzialne żyłki...
Pan Grzegorz Gorlo otwarcie mówi o swoich powodach odejścia z PiS, mówi o autorytaryzmie, o byciu pod presją i określa to enigmatycznie...
autor:~racjonalny_Suwalczanin

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 27.09.2018
Socatots Suwałki Iwona Ruszewska
Piłkarskie zajęcia Socatots dla maluszków

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: