suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Zwycięski pojedynek suwalczanina podczas gali MMA
Zwycięski pojedynek suwalczanina podczas gali MMANa imprezie miłośników sportów walki w Białymstoku pojawili się zawodnicy z 6 krajów. Wśród nich doskonale zaprezentował się suwalczanin Miłosz Staśkiewicz, który w walce na chwyty ponownie zmierzył się z reprezentantem Litwy. Tym razem jednak pojedynek zakończył się zupełnie inaczej.

W sobotę 22 września w hali sportowej ZSR w Białymstoku odbyła się XI Gala MMA CUP/PLMMA 76. W ramach programu odbyło się 10 walk, wśród których wzięli udział zawodnicy z Białorusi, Litwy, Anglii, Niemiec czy Izraela. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Marcin Różal Różalski i Antoni Chmielewski. Suwałki reprezentował trener klubu Berserker's MMA Team Suwałki Miłosz Staśkiewicz.

Zmierzył się on z Litwinem Mariusem Bagdonasem w pojedynku na zasadach grapplerskich. Staśkiewicz już raz walczył z tym zawodnikiem, i decyzją sędziów przegrał na punkty. W sobotę suwalczanin udowodnił, że jest w stanie się zrewanżować. W 3 minucie pierwszej rundy z trójkąta nogami założył Litwinowi klasyczną dźwignię na rękę (balacha) i doprowadził do tego, że Bagdonas zmuszony był się poddać.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Gratulacje!
Piękny rewanż :)
autor:~byku

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kafka | 24.09.2018
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: