suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Grażyna Łobaszewska wystąpi przed suwalczanami
Grażyna Łobaszewska wystąpi przed suwalczanami40 lat muzycznej działalności to bez wątpienia doskonała okazja do świętowania. Z okazji jubileuszu Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w Suwałkach. Podczas koncertu suwalska publiczność usłyszy zarówno te najbardziej znane przeboje artystki, jak i najnowsze utwory z płyty „Sklejam się”.

Jubileuszowy koncert artystki odbędzie się w piątek 28 września o godzinie 19:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury. Będzie to swoista wycieczka po wszystkich płytach wokalistki. Publiczność usłyszy między innymi takie utwory jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś”, a także utwory z wydanej w 2012 roku płyty „Przepływamy” i najnowszego krążka zatytułowanego „Sklejam się”. Łobaszewska zaśpiewa też piosenki z repertuaru Czesława Miłosz - „Jednego serca”, „Płonąca stodoła” czy „Dziwny jest ten świat”.

Zbliżający się koncert nie będzie pierwszym spotkaniem Grażyny Łobaszewskiej z suwalczanami. Jazzowa wokalistka odwiedziła nasze miasto w 2011 roku. Po 7 latach warto jednak ponownie posłuchać najczarniejszej z białych kobiet. Takimi słowy określają bowiem Łobaszewską krytycy muzyczni, zwracając uwagę na wyjątkowy głos artystki. Co więcej, niejednokrotnie porównują ją do takich wokalistek jak Aretha Franklin czy Billie Holiday.

Portal suwalki.info jest patronem medialnym koncertu Grażyny Łobaszewskiej. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na to muzyczne wydarzenie. Szczegółu konkursu znajdziecie tutaj »Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 22.09.2018Wywiady

KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: