suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki- Dzień dobry Suwałki - takimi słowy swoją konferencję rozpoczął czwarty kandydat na prezydenta naszego miasta Sławomir Sieczkowski. 41-letni urzędnik przekonuje, że jest dobrze przygotowany do działania na rzecz suwalczan. Chce zadbać o dobrą pracę, gospodarkę i aktywizować mieszkańców.

Na ogłoszenie tej kandydatury z ciekawością czekało wiele osób. O tym bowiem, że Sławomir Sieczkowski będzie ubiegał się o fotel włodarza Suwałk, mówiło się już od kilku tygodni. Na miesiąc przed wyborami, 41-letni suwalczanin postanowił oficjalnie ogłosić swój start. Dziś na ulicy Chłodnej pojawił się z przedstawicielami Komitetu Wyborczego Mieszkańcy Suwałk.

Sławomir Sieczkowski chce przeprowadzić swoistą rewitalizację społeczną. - Chcę, aby Suwałki były domem wszystkich mieszkańców, a samorząd zwrócił się w swoich działalnościach na aktywizację, na wsparcie, na to, co jest dla suwalczan najważniejsze - stwierdził. Jak dodał, miasto ma służyć mieszkańcom poprzez spółki komunalne, usługi, wychowanie, sport i kulturę. Sieczkowski zapewnia też, że zadba o dobrą pracę i gospodarkę. - Rozwój gospodarczy jest gwarancją dobrych wynagrodzeń - podkreślił.

Wraz z kandydatem pojawiło się kilka osób, które będą kandydować na radnych do Rady Miejskiej. - Jesteśmy niezależni. W naszym komitecie nie ma ludzi związanych z partią, nie jesteśmy też komitetem ratuszowym. Chcemy obudzić Suwałki. Chcemy, aby do władzy doszło młodsze pokolenie. W naszej ekipie są przedsiębiorcy, prawnicy, ludzie z sektora finansowego, z ochrony zdrowia, pedagodzy czy społecznicy - powiedziała Beata Jeleniewicz. - Chcielibyśmy, aby Suwałki były samorządem otwartym i przyjaznym mieszkańcom. Można dużo rzeczy zbudować, można dużo rzeczy stworzyć i można tworzyć z każdym, ale nie na każdych warunkach - dodała Anna Regucka.

Sławomir Sieczkowski jest suwalczaninem. Ma 41 lat, żonę i troje dzieci. Z wykształcenia jest ekonomistą, skończył także studia podyplomowa na Wojskowej Akademii Technicznej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W przeszłości pracował w warszawskich firmach związanych z marketingiem medycznym, suwalskim sądzie jako finansista, suwalskim ratuszu jako audytor wewnętrzny, a także naczelnik Wydziału Finansów. Od 2015 roku pełni funkcję skarbnika w Urzędzie Miejskim w Augustowie.

Szczegółowy program wyborczy Sławomira Sieczkowskiego, a także kandydatów na radnych Komitetu Wyborczego Mieszkańcy Suwałk, suwalczanie będą mogli poznać 3 października o godzinie 18:30 w PWSZ podczas konwencji wyborczej.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Suwalszczyzna
Chyba najciekawszy kandydat w tych wyborach
autor:~Xx
- Suwalki
Jesteśmy na tak zdecydowanie młody ambitny finansista z doswiadczeniem i z tego co tu moۘHŢXޞ]yˆ™\ޘޙH™^ˆޝŘYÜźÝČH˜ZČČŰۚÝ...
autor:~Z suwalk
- carmen
A kto powiedział, że kandydat na Prezydenta powinien być biedny??? Poza tym w tym co napisałaś nie ma niczego niezgodnego z prawem. O 5...
autor:~anthrax

wszystkie komentarze »


Nieruchomości - Puńsk
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 21.09.2018
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe na Osiedlu Zielona Dolina - ul. Klonowa...

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: