suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Sukcesy suwalskiego trenera
Sukcesy suwalskiego treneraPodczas Mistrzostw Europy Juniorów w badmintonie udział wzięli zawodnicy z ponad 40 europejskich krajów. Polskiej reprezentacji pod okiem Jacka Niedźwiedzkiego udało się wywalczyć wysokie 5. i 9. miejsca. To nie jedyne sukcesy, jakie badmintoniści zawdzięczają suwalskiemu trenerowi.

W europejskich mistrzostwach juniorów do lat 19 w Tallinie wzięły udział 42 kraje. Reprezentacja Polski składała się z 16 osób. Jak zaznaczył trener, nasi badmintoniści często byli młodsi niż ich przeciwnicy. Jedna z zawodniczek naszego kraju Joanna Podedworny skończyła 13 lat. Polscy juniorzy pod okiem suwalczanina Jacka Niedźwiedzkiego wypadli bardzo dobrze.

Najlepiej poradziły sobie Laura Bujak i Anna Duda z Bytowa, które zatrzymały się na 5. miejscu, bowiem w ćwierćfinale przegrały z reprezentantkami Danii. Również wysokie, bo 9 miejsce, zajęli Łukasz Cimosz i Karolina Szubert. Całkiem nieźle radził sobie także męski debel Szymon Stokfisz i Wiktor Trecki. Taki sukces nie byłby możliwy, gdyby nie ciężka praca suwalskiego trenera Jacka Niedźwiedzkiego. – Zawodnicy trenują 2 razy dziennie. Co tydzień uczestniczą w zawodach rangi krajowej – tłumaczy.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy trenerski sukces Niedźwiedzkiego. W latach 2004-2012 z powodzeniem prowadził Suwalski Klub Badmintona. Wielokrotnie zdobywał z nim medale drużynowego mistrza Polski jako grający trener oraz drużynowego pucharu Europy. W sezonie 2015/2016 prowadził także reprezentację Czech. Ponadto jest on pięciokrotnym mistrzem Polski w grze pojedynczej. Obecnie jest koordynatorem kadr młodzieżowych w kategoriach U-13, U-15 U-17 i U19 i przygotowuje zawodników do przyszłorocznych mistrzostw świata.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Supra
Misiek tak trzymać
autor:~Rubiop

wszystkie komentarze »


Nieruchomości - Puńsk
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 20.09.2018
PPUH LUDWIK
Kolekcja mebli pokojowych

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: