suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Ile punktów karnych mają suwalscy kierowcy?
Ile punktów karnych mają suwalscy kierowcy?Wakacje to czas, kiedy podróżujemy częściej niż zazwyczaj. Dlatego też Ministerstwo Cyfryzacji zachęca, by po letnich samochodowych wojażach sprawdzić swoje punkty karne. Aby to zrobić, nie trzeba fatygować się na komendę policji. Wszystko jest bowiem w internecie.

Żeby sprawdzić konto kierowcy, wystarczy wejść na stronę obywatel.gov.pl, kliknąć przycisk „Sprawdź swoje punkty karne” i zalogować się do Profilu Zaufanego. Po zalogowaniu, system przeniesie użytkownika z powrotem do serwisu obywatel.gov.pl. - Informacja o punktach karnych wyświetli się od razu. Możesz ją pobrać w formacie PDF i wydrukować - jeśli chcesz” - podkreśla ministerstwo w komunikacie. 

Jak wyjaśnia, taki wydruk ma jednak charakter tylko informacyjny - nie jest to dokument urzędowy. - Oznacza to, że sąd albo urząd może nie uznać takiego dokumentu (np. jako dowód w sprawie). Jeśli potrzebujesz urzędowego zaświadczenia o punktach karnych, dostaniesz je w komisariacie policji” - wskazuje ministerstwo.

Baza danych jest aktualizowana raz dziennie. Dlatego w razie wątpliwości warto sprawdzić swoje punkty karne jeszcze raz, na przykład następnego dnia.

Źódło: PAP, Ministerstwo Cyfryzacji

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 10.09.2018
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
Edusa

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: