suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Predator rozbił system
Predator rozbił systemNiespełna 4 godziny zajęło tegorocznemu zwycięzcy Predathlonu pokonanie 70-kilometrowego dystansu. Łącznie w pięknej scenerii Suwalskiego Parku Krajobrazowego w różnego rodzaju zmaganiach wzięło udział 150 osób. Organizatorzy nie kryją zadowolenia - dopisała pogoda i humory uczestników.

Trzecia edycja Predathlon Turtur miała miejsce w sobotę 1 września. Jak poinformowała Iwona Łobasiuk - jedna z organizatorek sportowego przedsięwzięcia, w imprezie wzięło udział 150 śmiałków. - Na dystansie głównym - Predathlon Turtul - z 39 osób zapisanych wystartowały 33, a ukończyły 32 osoby - dodała.

To bez wątpienia dobry wynik, tym bardziej, że na uczestników Predathlonu czekało nie lada wyzwanie. Dystans, jaki mieli do pokonania wynosił łącznie 70 kilometrów. W pierwszym etapie śmiałkowie pokonali 11 km na rowerze, następnie przepłynęli 9 km kajakiem, by znów wsiąść na rower i przejechać 36 km. Na dobry koniec czekał na nich jeszcze 14-kilometrowy bieg.

Najszybszemu z Predatorów pokonanie 70 kilometrów zajęło niespełna 4 godziny. - Jakub Ołowski z Biskupca rozbił system z czasem 3:58:10 - poinformowała Łobasiuk. - Srebro przypadło Kamilowi Ołowskiemu z czasem 4:22:00, a brąz zdobył Arkadiusz Dziedzia z AGR Podlasie, który uzyskał czas 4:52:08 - dodała.

Dobrymi wynikami mogą się także pochwalić panie. Predathorem wśród kobiet została Marzena Łaskowska z Olecka, która 70-kilometrowy dystans pokonała w czasie 5:47:26. Druga do mety dobiegła Joanna Sputowska z Warszawy (6:22:05), a trzecia z czasem 6:33:34 - Agata Stankiewicz z Białegostoku.

Ci, dla których główny dystans okazał się zbyt wymagający, mogli wziąć udział w zmaganiach towarzyszących - 14-kilometrowym Predathlonie RUN czy marszu w stylu Nordic Walking. Jak co roku organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych sportowcach. - W Predathlon Kids wystartowało około 50 dzieci w 3 kategoriach wiekowych. Zdobywali przeszkody, pokonywali rzekę, by po medal wspiąć się na punkt widokowy w Turtulu - zrelacjonowała Iwona Łobasiuk.

Na koniec wszyscy uczestnicy bez względu na wiek i uzyskany czas otrzymali pamiątkowy medal zrobiony ręcznie przez Jolantę Romaszewską-Hrymniak. Organizatorem Predathlonu była Fundacja „Kierunek Ultra” przy wsparciu Stowarzyszenie Aktywni z Olecka.

Fot. Mariusz Rosłaniec
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- 70 km
wielki szacun dla tych, którzy zdołali to pokonać! Za wytrwałość, siłę i moc! Również, a może przede wszystkim tę wewnętrzną. Bo podobn...
autor:~sardynka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 03.09.2018
Mecenat - agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: