Login:
Hasło:
Wiadomości
Dobra passa trwa. Wigry pokonały Garbarnię
Dobra passa trwa. Wigry pokonały Garbarnię2 do 1 biało-niebiescy pokonali wczoraj wieczorem krakowską Garbarnię. Wynik cieszy tym bardziej, że jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu. Trener Wigier nie popada jednak w hurraoptymizm. Wie bowiem, że przed młodym zespołem jest dużo ciężkiej pracy. zobacz zdjęcia »

Zaledwie 9 minut potrzebowali wczoraj piłkarze Wigier Suwałki, aby wbić gola Garbarni Kraków. Bramkę, która dała wiele radości zarówno zawodnikom, jak i kibicom, strzelił Martin Adamec. Okrzyki radości rozbrzmiały też w 53. minucie, kiedy za sprawą Filipa Karbowego było już 2 do 0. Goście nie dawali jednak za wygraną i w 71. minucie piłka powędrowała do siatki Wigier. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Pomimo wygranej, hurraoptymizmu nie dało się zauważyć u Kamila Sochy, trenera Wigier. - Wynik na pewno cieszy, dużo mniej gra w drugiej połowie. Zabrakło trochę doświadczenia, zbyt głęboko cofnęliśmy się i przestaliśmy realizować to, co sobie zakładaliśmy przed meczem - powiedział zaraz po spotkaniu. - Na razie szczęście nam sprzyja i cieszymy się bardzo z trzeciego zwycięstwa - dodał. - My musimy wracać ze spuszczonymi głowami, a daleka droga przed nami - skwitował z kolei trener przeciwników.

Po 8 rozegranych meczach suwalska drużyna ma na swoim koncie 14 punktów. Obecnie znajduje się na drugiej pozycji w tabeli pierwszej ligi. 19 września zmierzy się ze Stalą Mielec.

Fot: Tomasz Żukowski
Źródło: wigrysuwalki.eu