suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
10-lecie Galerii Jednego Obrazu
10-lecie Galerii Jednego ObrazuNa 10. rocznicę powstania Galerii Jednego Obrazu pojawią się dzieła Stanisława Wosia. Artysta aktywnie wspierał pomysł stworzenia w dawnej suwalskiej rogatce miejskiej miejsca prezentacji dzieł artystów amatorów i profesjonalistów. To właśnie jego prace zostały zaprezentowane jako pierwsze.

Stanisław J. Woś to polski artysta-fotografik specjalizujący się w fotografii pejzażu, który zajmował się także malarstwem, rysunkiem i grafiką oraz oprawą graficzną wielu wydawnictw, publikacji czy książek. Założyciel i lider Klubu „PAcamera” w Suwałkach Aktualna prezentacja towarzysząca jubileuszowi Galerii Jednego Obrazu jest swoistym hołdem złożonym wybitnemu fotografikowi. Prace zostały wypożyczone ze zbiorów Muzeum Okręgowego Centrum Sztuki Współczesnej – Galerii Andrzeja Strumiłły. Wyboru prac dokonali wspólnie Mieczysław Iwaszko z kuratorem wystawy Radosławem Krupińskim.

Galeria Jednego Obrazu została uruchomiona w 2008 roku z inicjatywy Mieczysława Iwaszko. Do dziś swoje prace zaprezentowało w niej 120 artystów plastyków, fotografików, profesjonalistów i amatorów, (osób uzdolnionych artystycznie – niepełnosprawnych intelektualnie, uczniów uzdolnionych plastycznie- debiutantów), artystów lokalnych, ponadlokalnych i zagranicznych z Litwy Rosji, Ukrainy. Szczególnym walorem i atutem galerii jest to, że wycinek twórczości artysty prezentującego swą twórczość w Galerii Jednego Obrazu może oglądać każdy przechodzień i przez okrągłą dobę.

Zdjęcia: SOKDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- koniecznie jeszcze zdjęcia
mowy zebrane powinny być okraszone zdjęciami :)
autor:~Mamba
- Anonimowe usteczka...
Na jaką niekorzyść? Moją? Jakie kompleksy? Może kompleks mówcy Renkiewicza? Ha, ha, ha... Jakieś przykłady, jakieś konkrety z anonimowy...
autor:~Zorro
- :)
Pan Sobczak i jego kompleks Renkiewicza. Im dłużej go opisujesz (kompleks) tym bardziej działa to na twoją niekorzyść Panie Marku.
autor:~:)

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 08.08.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: