suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Utrudnienia w ruchu przez wymianę oświetlenia i Jarmark Kamedulski
Utrudnienia w ruchu przez wymianę oświetlenia i Jarmark KamedulskiDo jutra potrwają utrudnienia w ruchu na ul. Podhorskiego na pasie w kierunku Augustowa. Natomiast w sobotę i w niedzielę, ze względu na organizację Jarmarku Kamedulskiego, kierowcy mogą mieć problemy z przejazdem przez ul. Kościuszki, Mickiewicza czy Dwernickiego.

Jeszcze przez dwa dni potrwają utrudnienia w ruchu drogowym na ul. gen. Podhorskiego. Dziś i jutro w godzinach 9:00-14:00 wymieniane będą słupy oświetlenia ulicznego. Roboty prowadzone są od wczoraj na pasie do jazdy w kierunku Augustowa, na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Dwernickiego w Suwałkach.

Natomiast ze względu na organizację Jarmarku Kamedulskiego utrudnienia drogowe wystąpią także od godziny 23:00 w piątek do godziny 6:00 w niedzielę. Zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ul. Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Mickiewicza i Waryńskiego do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego wraz z przyległymi parkingami przy Kościuszki), ul. Mickiewicza (na odcinku od skrzyżowania z Kościuszki do skrzyżowania z ul. ks. Hamerszmita wraz z przyległymi parkingami) oraz parkingi przy ul. ks. Hamerszmita na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja.

Ponadto w związku z przemarszem kolumny korowodu, która wyruszy spod budynku SP nr 2, w sobotę od 11:30 do 12:00 nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Dwernickiego oraz na ul. Kościuszki do Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach. Objazd odbywać się będzie ulicami: Waryńskiego – Noniewicza – Dwernickiego – Kościuszki – Plac Marszałka Piłsudskiego – ks. Hamerszmita – Mickiewicza – Bakałarzewska – Zarzecze – 24 Sierpnia w Suwałkach.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- przejazd przez miasto
Są imprezy to są i utrudnienia
autor:~him
- korki korki
Tu roboty, tam tiry i raptem ciężko przecisnąć się przez miasto
autor:~zezu

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 08.08.2018
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ Teresa Witkowska
Meble w stylu skandynawskim

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: