suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
W Suwałkach powstał pierwszy samoobsługowy warsztat samochodowy
W Suwałkach powstał pierwszy samoobsługowy warsztat samochodowySuwalczan lubiących samodzielnie majsterkować przy własnym samochodzie nie brakuje. Większość z nich nie ma jednak do tego warunków. Z myślą o nich powstał pierwszy w Suwałkach samoobsługowy warsztat, który na godziny udostępnia stanowiska wyposażone w narzędzia. Klienci będą mogli skorzystać też z usługi auto detailingu.

Pomysł na otwarcie samoobsługowego warsztatu samochodowego wziął się z zamiłowania do aut. Karol Stelmachowski - właściciel warsztatu wie bowiem, że suwalczan znających się na mechanice, chcących dokonać napraw własnego samochodu i lubiących wszelkie prace przy autach jest wielu. - Niestety większość osób nie ma do tego warunków - mówi. Dlatego też od poniedziałku 23 lipca zaprasza do pierwszego w naszym mieście samoobsługowego warsztatu.

Warsztat noszący nazwę KS Garage znajduje się przy ulicy Ułanów Grochowskich 17A. To właśnie tam klienci będą mogli wynająć na godziny stanowisko z podnośnikiem lub kanałem. - W cenę wliczony jest prąd, dostęp do sprężonego powietrza, stół warsztatowy z imadłem, wiertarką stołową i szlifierką czy zlewarka do oleju - wymienia Stelmachowski. Jak dodaje, ci klienci, którzy nie posiadają własnych narzędzi, będą mogli je wypożyczyć. - Istotną usługą będzie też możliwość skorzystania z komputera do diagnostyki komputerowej. Pozwoli to na odczyt parametrów komputera w czasie rzeczywistym, odczytywanie i kasowanie usterek, a także inne regulacje pozwalające usprawnić prace samochodu - mówi.

Na tym jednak nie koniec. Dodatkowymi narzędziami, które będzie można wypożyczyć w warsztacie będzie na przykład wózek narzędziowy, piaskarka kabinowa, przyrząd do odpowietrzania hamulców, przyrząd do cofania klocków hamulcowych, myjka kabinowa, klucz dynamometryczny, prasa hydrauliczna 30 ton czy ściągacz do zawieszenia. - Będzie też możliwość skorzystania z mojej pomocy jako mechanika - zaznacza właściciel.

Poza naprawami KS Garage oferuje także usługę auto detailingu, czyli samochodowej kosmetyki. Klienci będą mieli możliwość skorzystania z takich usług jak pranie tapicerki, czyszczenie wnętrza samochodu i ozonowanie. Profesjonaliści zajmą się również renowacją lakieru, impregnacją dachów cabrio, renowacją lamp, woskowaniem auta, zabezpieczeniem felg oraz naniesieniem niewidzialnej wycieraczki. - Popyt na usługi auto detailingu wciąż rośnie. W moim warsztacie klient będzie mógł w jednym miejscu naprawić swój samochód oraz poddać go czyszczeniu i renowacji - podsumowuje Karol Stelmachowski.

Aby wynająć stanowisko warsztatowe, należy umówić się telefonicznie pod numerem 511-457-210 lub osobiście: Ułanów Grochowskich 17A. Specjalnie dla naszych użytkowników KS Garage ufundował specjalne nagrody. W pierwszym konkursie » będziecie mogli wygrać 3 vouchery po 50 zł na skorzystanie z samoobsługowych stanowisk. W drugim zaś 3 bony na czyszczenie wnętrza samochodu.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- wymiana oleju
dla jednych sens dla innych nie ja znajac sie na tym wole sam wymienic, wiem co leje a przy okazji moge sprawdzic inne ustarki dla mni...
autor:~Wasyl
- Garage
Wymiana oleju w normalnym warsztacie sama usługa średnio 30 zł jeśli olej mam swój a to jaki sens jechać wynajmować za 16 zł +10 ZŁ klu...
autor:~Olej
- Spostrzegawczy
W łóżku też przestrzegasz BHP?
autor:~Klosz721

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 21.07.2018
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe na Osiedlu Zielona Dolina - ul. Klonowa...

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: