suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Piosenki Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjach
Piosenki Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjachTeksty zaśpiewane przez Nulę Stankiewicz przy klimatycznej muzyce Janusza Strobla oraz fragmenty wywiadów przeplatane między kolejnymi utworami. „Byle nie o miłości” to koncert, dzięki któremu suwalczanie mogą przybliżyć sobie twórczość Agnieszki Osieckiej.

Nula Stankiewicz i Janusz Strobel stworzyli recital o przewrotnym tytule „Byle nie o miłości”. Koncert, który 22 lipca odbędzie się w SOK-u ma być wyjątkowy, bo choć poetki nie ma już od 20 lat, słuchacz będzie miał wrażenie, że artystka w nim uczestniczy. Stanie się tak dzięki fragmentom wywiadów z Agnieszką Osiecką, które będą wyświetlane między utworami. Filmiki zostały wybrane z dużą precyzją, aby nie zaburzyły koncepcji koncertu. Mają one zbudować niesamowity klimat, jak również będą łącznikiem pomiędzy znanymi piosenkami i utworami, które są prawie nieznane. Zostały one bowiem znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów.

To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki, ale także dla osób ciekawych nowych, nierzadko zaskakujących, jazzowych interpretacji. Znakiem rozpoznawczym Nuli Stankiewicz jest łączenie poezji oraz jazzu. Liryzm poetyckość i przy tym brak patetyczności wspaniale współgrają z muzyką tego rodzaju. Choć Nula sama o sobie mówi, że nie jest piosenkarką jazzową, to zawsze zaprasza do współpracy przedstawicieli tego gatunku.

W październiku 2017 ukazała się płyta „Byle nie o miłości” zawierająca piosenki, które na żywo będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Podwójne zaproszenie na koncert można wygrać w naszym konkursie »

Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- prawdziwa uczta
Prawdziwa uczta dla fanów twórczości Agnieszki Osieckiej
autor:~beee

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 18.07.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: