suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Piosenki Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjach
Piosenki Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjachTeksty zaśpiewane przez Nulę Stankiewicz przy klimatycznej muzyce Janusza Strobla oraz fragmenty wywiadów przeplatane między kolejnymi utworami. „Byle nie o miłości” to koncert, dzięki któremu suwalczanie mogą przybliżyć sobie twórczość Agnieszki Osieckiej.

Nula Stankiewicz i Janusz Strobel stworzyli recital o przewrotnym tytule „Byle nie o miłości”. Koncert, który 22 lipca odbędzie się w SOK-u ma być wyjątkowy, bo choć poetki nie ma już od 20 lat, słuchacz będzie miał wrażenie, że artystka w nim uczestniczy. Stanie się tak dzięki fragmentom wywiadów z Agnieszką Osiecką, które będą wyświetlane między utworami. Filmiki zostały wybrane z dużą precyzją, aby nie zaburzyły koncepcji koncertu. Mają one zbudować niesamowity klimat, jak również będą łącznikiem pomiędzy znanymi piosenkami i utworami, które są prawie nieznane. Zostały one bowiem znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów.

To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki, ale także dla osób ciekawych nowych, nierzadko zaskakujących, jazzowych interpretacji. Znakiem rozpoznawczym Nuli Stankiewicz jest łączenie poezji oraz jazzu. Liryzm poetyckość i przy tym brak patetyczności wspaniale współgrają z muzyką tego rodzaju. Choć Nula sama o sobie mówi, że nie jest piosenkarką jazzową, to zawsze zaprasza do współpracy przedstawicieli tego gatunku.

W październiku 2017 ukazała się płyta „Byle nie o miłości” zawierająca piosenki, które na żywo będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Podwójne zaproszenie na koncert można wygrać w naszym konkursie »

Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- prawdziwa uczta
Prawdziwa uczta dla fanów twórczości Agnieszki Osieckiej
autor:~beee

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 18.07.2018Wywiady

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. LITYNSKIEGO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: