suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wsparcie finansowe Wigier w ogniu krytyki
Wsparcie finansowe Wigier w ogniu krytykiPomoc w postaci nagród i stypendiów, jakie od Miasta otrzymuje suwalski klub sportowy Wigry, wzbudził głosy krytyki wielu mieszkańców. Niektórzy takie działania nazywają rozdawnictwem, inni zwracają uwagę na nikłe wspieranie pozostałych miejskich klubów sportowych.

Piłkarski klub Wigry Suwałki miał poważne problemy finansowe, dlatego radni postanowili wspomóc go kwotą 1 mln zł wypłacanego w postaci stypendiów i nagród. Wigry liczą na pomoc także wtedy, gdy jako spółka akcyjna wyemitują akcje. Radny Kamil Lauryn zapowiedział, że Miasto wykupi ich w ilości do 20%. Tego typu formy pomocy nie spodobały się wielu mieszkańcom. Użytkownicy naszego portalu często określają Wigry mianem „studni bez dna”.

Jedni skarżą się, że Miasto niechętnie wspiera pozostałe dyscypliny sportowe, inni dodają, że nie wszystkich interesuje piłka nożna.
– Nie jestem fanem piłki kopanej i znajdzie się wielu którzy pewnie też tak twierdza i nie chcę, żeby z moich podatków były wydawane na takie bzdury – napisał użytkownik suwalki.info. Działania Rady Miejskiej nazywane są rozdawnictwem albo okradaniem mieszkańców. – Inaczej tego nazwać nie można bo ja się pytam, dlaczego mieszkańcy miasta mają być sponsorem Wigier!? – wypowiedział się ktoś inny.

Po drugiej stronie są osoby, które twierdzą, że wybrani mieszkańcy zawsze są niezadowoleni z wydawania miejskich pieniędzy i potrafią mówić tylko o swoich indywidualnych potrzebach, a nie o tym, co może być przydatne miastu. – Pewnie, niech wasze dzieci lepiej siedzą przed komputerami tabletami całe dnie, bo wy rodzice macie chociaż święty spokój, dziecko nic od was nie chce nie potrzebuje. A zainteresujcie się tym, przyjdź jeden z drugim na trening Wigier z dzieckiem może akurat złapie bakcyla – tłumaczy jeden z obrońców. Jednak niewiele osób na naszym portalu wypowiedziało się za finansowaniem klubu.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Przyznano nagrody i stypendia sportowe (2018-05-24)
130 tys. zł dla członków SKS Wigry (2018-04-06)
SKS Wigry ma duże problemy finansowe (2018-03-01)

Ostatnio dodane komentarze
- Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc!
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami...
autor:~Pamela Rosa Flores
- felek
zrob wgląd na oswiadczenie majątkowe radnego i będziesz wiedział. A tak na marginesie po co ta zawiść , pracuj zarabiaj na 8 etatów to...
autor:~Andrzej
- Lauryn
Lauryn jak pracujesz w Wigrach to napisz ile kasy dostajesz? Albo inni trenerzy, bo ciekaw jestem ile to nas kosztuje
autor:~felek

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kafka | 17.07.2018Wywiady

UNIWERSUS
KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT.

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: