Login:
Hasło:
Wiadomości
W turnieju Suwałki Beach Arena 2018 najlepsi okazali się gdańszczanie
W turnieju Suwałki Beach Arena 2018 najlepsi okazali się gdańszczanieW sobotę 14 lipca nad Zalewem Arkadia odbył się turniej siatkówki plażowej, podczas którego wystąpiło 16 par męskich oraz 9 żeńskich. Uczestnicy pochodzili z różnych stron Polski. Udział wzięli także zawodnicy z Litwy. Zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet najlepsi okazali się mieszkańcy Gdańska.

W Suwałki Beach Arena 2018 wystąpili zawodnicy i zawodniczki z Białegostoku, Gdańska, Olsztyna, Warszawy, Giżycka, Gołdapi, Lewkowa Starego, Sejn, Suwałk oraz Litwy. Wśród pań najlepsze okazały się Aleksandra Chyła i Agata Chyła z Gdańska, które w finale wynikiem 2:0 pokonały litewską parę Karolinę Santaryte i Ivetę Sutkute. Najniższy stopień na podium również zdobyła para z Litwy Monika Sallaute z Levą Kazuraityte, które w spotkaniu o trzecie miejsce zwyciężyły Aleksandrę Bieryło i Katarzynę Stepko 2:1.

Najlepszą parą męską okazali się Adrian Bielecki i Bartosz Pietruczuk z Gdańska. W spotkaniu finałowym pokonali 2:0 Damiana Załęskiego i Mariusza Magnuszewskiego z Białegostoku. Natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale parze z Olsztyna. Rafał Maluchnik z Michałem Tomczakiem po niezwykle zaciętym pojedynku pokonali Mateusza Ziembę i Jakuba Sulimę z Gdańska wynikiem 2:1.

Kolejny turniej na boiskach Zalewu Arkadia odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia podczas imprezy Pogodne Suwałki CUP 2018.