suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Mariusz Szmidt kandydatem na prezydenta Suwałk
Mariusz Szmidt kandydatem na prezydenta Suwałk33-letni Mariusz Szmidt będzie starał się o fotel prezydenta naszego miasta. Jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej, którą tworzy Platforma i Nowoczesna. Jak zapowiedział, chce, aby Suwałki były miastem szczęśliwym, wygodnym i aktywnym. zobacz zdjęcia »

Kandydata zaprezentowała dziś przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna z PO. - To kandydat nowego, młodego pokolenia. Myślę, że ma szansę pokazać, że można mieć nowy pomysł na Suwałki - powiedziała Lubnauer. - A Suwałkom potrzebna jest dobra, mądra władza. Potrzebny jest prezydent, który podejmie wyzwanie dobrej współpracy z zarządem województwa - dodał Schetyna.

Robert Tyszkiewicz, przewodniczący podlaskich struktur Platformy Obywatelskiej uznał nawet, że Mariusz Szmidt jest stworzony, aby zostać prezydentem Suwałk. - To jest suwalczanin, który swój sukces odniósł tu w Suwałkach. To człowiek, który całe swoje młode życie poświęcił na rzecz rozwoju Suwałk - powiedział. - Suwałki nie są bastionem PiSu i nigdy nim nie będą - podkreśliła z kolei Bożena Kamińska.

Sam kandydat nie zdradził tego, jak konkretnie chce zmienić nasze miasto. Jak powiedział, program wyborczy przedstawi po oficjalnym ogłoszeniu wyborów. - Uważam, że osoby w moim wieku powinny angażować się w lokalną politykę. Wiem, jak rozwijać miasto dziś i jutro z korzyścią dla wszystkich mieszkańców. Chcę, by suwalczanki i suwalczanie realizowali swoje plany i marzenia w mieście szczęśliwym, uczciwym, wygodnym,aktywnym, łączącym, kreatywnym oraz inspirującym - powiedział.

Mariusz Szmidt urodził się w 1985 roku. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Przez 8 lat związany był z Parkiem Naukowo-Technologicznym. Od końca 2017 roku pracuje w Agencji Rozwoju Regionalnego ARES, gdzie pełni funkcję dyrektora.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- prezydent ??
33 lata ma to jaką On szkołę skonczył zerówkę zaocznie. Nie róbcie już śmiechu w tych Suwałkach nigdy nic nie było i nie będzie.Więcej ...
autor:~boss
- Andrzej Tyczkowski...
Ostrzegam przed przestępcą Andrzejem Tyczkowskim z KMP Suwałki, ktory tworzy w KMP Suwałki bardzo niebezpieczną grupę przestępczą, ktor...
autor:~spostrzegawczy
- Wybory
Żadnych partii przy wyborach samorządowych! Tylko inicjatywy lokalne i głosowanie na ludzi oraz ich pomysły na gminę, miasto, region.
autor:~Andrzej

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 11.07.2018
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: