suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalczanie wściekli na kolejki do kas
Suwalczanie wściekli na kolejki do kasNiedobór pracowników sklepowych, a także masowo przyjeżdżający na zakupy Litwini powodują, że kolejki do kas w suwalskich marketach ciągną się czasem przez pół marketu. Klienci nie zawsze potrafią opanować emocje. Popychanie wózkiem czy niegrzeczne odzywki do kasjerek to tylko niektóre z przejawów niezadowolenia.

18 minut - tyle według badania przeprowadzonego przez Mastercard, wynosi średni czas oczekiwania przy kasie. Największy problem widoczny jest w dyskontach i hipermarketach. Znacznie krótsze kolejki są w mniejszych sklepach osiedlowych, tam jednak towar bywa droższy.

Stanie w kolejce to nic przyjemnego. Co więcej, z badań wynika, że dla prawie połowy ankietowanych jest to najbardziej frustrujący element zakupów, któremu towarzyszą negatywne emocje. - Poczucie straty czasu, które odczuwa 29% ankietowanych, zniecierpliwienie (35%) oraz w przypadku osób młodych i dzieci znudzenie (25%). Ludzi frustrują też nieuprzejmi i powolni kasjerzy - czytamy w raporcie.

Z długimi kolejkami od kilku lat zmagają się też mieszkańcy naszego miasta. Najgorzej jest w piątkowe popołudnia oraz soboty. Idąc na zakupy do Kauflandu, Tesco, Biedronki czy Lidla trzeba zarezerwować przynajmniej kilkadziesiąt minut. Poza suwalczanami, ogromne zakupy robią bowiem też Litwini, którzy do naszego miasta przyjeżdżają niemal z każdej części swojego kraju.

Rzesze kupujących sprawiają, że przy kasie trzeba odstać swoje. - Niestety nie ma ludzi chętnych do pracy i dlatego tak się dzieje - pisze jeden z użytkowników portalu suwalki.info. - Na sześć kas jedna otwarta, czasem dwie. Czy ktoś widział żeby w Biedronce ostatnio było otwartych chociaż połowę kas? Jedna i 15 osób w kolejce - dodaje drugi.

Zniecierpliwieni klienci nie zawsze potrafią utrzymać emocje na wodzy. Swoje niezadowolenie wyrażają w rozmaity sposób. - Pchanie się wózkiem na osobę stojącą w kolejce, pośpiech z wykładaniem towaru na taśmę jakby miał nie zdążyć - utyskuje użytkownik „citizen”. Często przysłowiowymi kozłami ofiarnymi stają się też kasjerki. - Złośliwość jest okropna. Nie dość że Litwini wiecznie od rana do nocy siedzą w sklepach i z nimi trzeba się namęczyć, to jeszcze my Polacy bez zrozumienia i szacunku do ludzi pracujących w tych marketach - napisała Malwina.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- ~Nina
a co Ci przeszkadzją tatuaże i make up? Co to za kretńskie myslenie, dosłownie, jakieś sprzed wieku. To nie wpływa na jakośc pracy - ni...
autor:~zibi
- Suwalki
Litwini i Polacy ... Klient to klient ,bardzo brzydko napisane
autor:~Jestem tu
- biedronka
ja jeszcze dodam nagminne oszukiwanie w biedronkach, promocja na półce, wyższa cena na paragonie
autor:~monika

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 10.07.2018
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
KOLEKTORY SŁONECZNE-DOTACJA-5 LAT GWARANCJI

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: