suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Koncert Organka zakończył 11. edycję SBF
Koncert Organka zakończył 11. edycję SBF- Blues to muzyka, która żyje tu i teraz. To muzyka, która bierze się z duszy - takimi słowami Tomasz Organek powitał publiczność, która przyszła, aby wysłuchać jego koncertu. Oprócz pochodzącego z Raczek artysty, na scenie pojawili się też specjalni goście.

Wczorajszy wieczorny koncert był zwieńczeniem 11. edycji Suwałki Blues Festival. I chociaż muzyki Tomasza Organka nie można zaliczyć do typowego bluesa, występ przyciągnął prawdziwe tłumy. - Blues to muzyka, która bierze się z duszy. Jedyne, co możemy zrobić w 2018 roku to dopisać do niej polskie teksty. I my piszemy o tym, co nas boli, o tym, co dzieje się tu i teraz - powiedział Organek. Artysta zaśpiewał zarówno swoje największe przeboje, jak również te utwory, które jak stwierdził, dały początek zespołowi.

Artysta nie omieszkał nawiązać także to tego, że Suwałki są jego miastem. - Tu się urodziłem, tu chodziłem do liceum. Tutaj, jest ratusz, w którym pracowała moja mama - mówił. Przy okazji artysta podziękował także swoim rodzicom. Nieżyjącemu już ojcu za to, że niejako wskazał mu muzyczną drogę. - Mamie za cierpliwe wysłuchiwanie mojego rzępolenia - powiedział.

Zgodnie z zapowiedziami, na scenie poza Tomaszem Organkiem, pojawili się także goście. Artysta zaśpiewał wraz z Piotrem Nalepą, Magdaleną Piskorczyk oraz Wojciechem Waglewskim. - Znam Magdę od wielu lat. Dobrze nam się gra i spędza czas. Na płytach Wojciecha Waglewskiego uczyłem się z z kolei gry na gitarze. To wielki zaszczyt, że Wojciech jest dziś z nami - dodał. Na koniec artyści wspólnie zaśpiewali utwór zespołu The Beatles - „Don't let me down”.

Koncert Tomasza Organka był ostatnim podczas 11. edycji Suwałki Blues Festival. Fotorelacja z koncertu pojawi się już wkrótce.

„”

Fot. Mariusz OrchowskiDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Szkoda
Szkoda, że nagłośnienie było fatalne. Zamiast słów - bełkot, którego nie można było zrozumieć. Jedynie przed sceną sytuacja była troch...
autor:~Meter
- super
i jeszcze powiedzcie, że nagłośnienie było extra i super vocal ...
autor:~pet
- organek
szkoda, że Organek nie odwiedza nas częściej. Albo raczek.
autor:~midas

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 09.07.2018
AGENCJA INTERAKTYWNA
Tworzenie serwisów internetowych

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: