Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigry zremisowały z wicemistrzem Polski
Wigry zremisowały z wicemistrzem Polski2:2 zakończył się wczorajszy mecz Wigier Suwałki z Jagiellonią Białystok. I chociaż spotkanie było meczem sparingowym, zarówno piłkarze, jak i kibice biało-niebieskich nie ukrywają zadowolenia. Remis z wicemistrzem Polski daje bowiem dużo motywacji na przyszłość.

Mecz został rozegrany w Sokółce. Pierwszego gola w 30. minucie spotkania strzelił piłkarz Jagiellonii. Wynik 1:0 utrzymał się do końca połowy. W drugiej części spotkania Wigry pokazały jednak na co je stać. Bramkę w 56. minucie strzelił Adrian Karankiewicz, który po rocznej przygodzie w Stomilu Olsztyn, znów gra w biało-niebieskich barwach.

Remis najwidoczniej zmotywował jednak podopiecznych Ireneusza Mamrota, bowiem zaledwie minutę później Jaga prowadziła już 2 do 1. Ostatecznie to jednak biało-niebiescy podyktowali wynik spotkania. W 84. minucie gola strzelił bowiem nowy nabytek Wigier - Wojciech Kuriata.

Przypomnijmy, że od miesiąca trenerem Wigier Suwałki jest Kamil Socha. To właśnie on zastąpił Artura Skowronka. - Naszym głównym celem jest utrzymanie w pierwszej lidze, ale w każdym meczu będziemy walczyć o zwycięstwo - zapowiedział.