suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Maria Adrejczyk w doskonałaj formie. Na mistrzostwach wywalczyła srebro
Maria Adrejczyk w doskonałaj formie. Na mistrzostwach wywalczyła srebroMaria Andrejczyk odrodziła się jak Feniks z popiołu. Po półtorarocznej przerwie suwalska oszczepniczka pokazała na co ją stać. Podczas Mistrzostw Polski U23 w lekkoatletyce zdobyła srebrny medal. Co więcej, osiągnęła swój najlepszy tegoroczny rezultat.

Fani Majki Andrejczyk mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczka LUKS Hańcza Suwałki powróciła do doskonałej formy. Dała temu wyraz podczas PZLA Mistrzostw Polski U23 w Sieradzu. - Powracająca na rzutnię po blisko półtorarocznej przerwie, spowodowanej urazem prawego barku, zawodniczka osiągnęła swój najlepszy tegoroczny rezultat 53.39 m, ustępując o 22 cm Klaudii Maruszewskiej z Jantara Ustka - poinformował Jarosław Jutkiewcz z LUKS Hańcza.

Jak dodał, tegoroczne starty Majka rozpoczęła 13 czerwca w litewskim Mariampolu. Startowała także na mityngu w Lublinie. - Teraz czekają ją mityngi w Finlandii, a w dniach 20 – 22 lipca Mistrzostwa Polski Seniorów w Lublinie. Powroty do sportu, szczególnie po tak długiej przerwie są trudne, wymagające niesamowitej ambicji, siły woli i cierpliwości - podkreślił Jutkiewicz.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- brawo!
Dobra zawodniczka. Brawo za medal!
autor:~włodek

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 03.07.2018
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
HEWALEX POMPA CIEPŁA WODY UŻYTKOWEJ

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: