suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Poważna awaria w suwalskim ratuszu
Poważna awaria w suwalskim ratuszuOgólnopolska awaria w urzędach nie ominęła także Suwałk. Praca stanęła między innymi w wydziale Spraw Społecznych czy Urzędzie Stanu Cywilnego. Suwalczanie, którzy chcą dziś zarejestrować samochód czy odebrać dowód osobisty zostaną odprawieni z kwitkiem.

Gigantyczna awaria, która objęła urzędy w całym kraju, trwa od rana. Jak poinformowało Ministerstwo Cyfryzacji, dotyczy ona takich systemów informatycznych jak Profil Zaufany, CEPiK, System Rejestrów Państwowych, ePUAP czy serwis obywatel.gov.pl. Awaria jest poważna, a co gorsze jej przyczyna nie została jeszcze ustalona. - Wszystko, co mogę zrobić, to poprosić o cierpliwość i tych, którzy z tego powodu mają jakieś trudności, gorąco przeprosić - powiedział Karol Manys z biura prasowego resortu cyfryzacji.

Niestety problemy nie ominęły także suwalskiego ratusza. - Informujemy, że petenci chcący załatwić swoje sprawy w Wydziałach: Komunikacji i Spraw Obywatelskich oraz Urzędu Stanu Cywilnego niestety dziś nie będą mogli skorzystać z takiej możliwości powiedział Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

Jak dodał, nie można rejestrować samochodów, wydawać dowodów osobistych i praw jazdy, Interesanci nie zarejestrują też narodzin dziecka, a także nie otrzymają aktu zgonu. Niemożliwe jest również wprowadzanie zmian w ewidencji o działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- systemy
czyli padły te systemy, które najbardziej są potrzebne... oj pewnie złość niemała dziś w urzędach, jeszcze jak ktoś na miejscu to nie m...
autor:~onegdaj
- heh
nie jest dobrze, jak panstwowe systemy padają...
autor:~donek

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 12.06.2018
WażkaFUN
Eventy & Imprezy & Animacje
Maszyna do popcornu

Reklama

REKLAMA
Która z kandydatek najlepiej pokierowałaby SOKiem?
Alicja Andrulewicz
Jolanta Hinc-Mackiewicz
Bożena Kamińska

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: