suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Artur Skowronek żegna się z Wigrami
Artur Skowronek żegna się z WigramiPomimo obowiązującego kontraktu i dobrej pozycji w pierwszej lidze, trener biało-niebieskich postanowił opuścić Wigry Suwałki. Artur Skowronek będzie szkoleniowcem Stali Mielec, która zaproponowała mu znacznie lepsze warunki finansowe.

- Wszystko ma swój początek i swój koniec. Nasza współpraca z tym szkoleniowcem właśnie dobiegła końca. Zarząd SKS Wigry Suwałki wysoko oceniał kwalifikacje, dobrą pracę i trenerską jakość Artura Skowronka. Dlatego już w trakcie minionego sezonu podpisaliśmy z tym szkoleniowcem umowę przedłużającą pracę trenera w Wigrach na następny sezon, czyli do czerwca 2019 roku. A jednak życie pisze swoje scenariusze - poinformował dziś zarząd SKS Wigry.

Artur Skowronek przechodzi do Stali Mielec, która to zaproponowała trenerowi bardzo dobre warunki finansowe za pracę od nowego sezonu. - Nie chcieliśmy się pogodzić z odejściem trenera, ale Artur Skowronek był bardzo zdeterminowany by podpisać kontrakt w Mielcu. Po kilku rozmowach musieliśmy zaakceptować odejście trenera. Finansowa skala propozycji jaką otrzymał, była z dużo wyższej półki niż to, co my mogliśmy zaproponować - dodali przedstawiciele Wigier. Jak podkreślili Stal Mielec zapłaci jednak Wigrom ekwiwalent za zwolnienie trenera z kontraktu.

- Lubimy działać bezkonfliktowo, dlatego podaliśmy sobie z Arturem Skowronkiem ręce i tak jak się w dobrej atmosferze spotkaliśmy przed rokiem, tak i teraz żegnamy się w dobrym klimacie - podsumował zarząd.

Przypomnijmy, że Artur Skowronek został trenerem Wigier w czerwcu 2017 roku. Pomimo tego, że w pierwszych meczach prowadzonych przez szkoleniowca biało-niebiescy nie odnosili sukcesów, ostatecznie suwalska drużyna zakończyła sezon na 6. pozycji w tabeli pierwszej ligi. Z pracy trenera zadowolony był także zarząd Wigier, który już w kwietniu postanowił przedłużyć mu kontrakt.

Decyzja o odejściu Skowronka może być zaskoczeniem. Tym bardziej, że jeszcze kilka dni temu, po zwycięskim meczu z Ruchem Chorzów Artur Skowronek przypomniał, że ma kontrakt z Wigrami. - Jak to w piłce, różne rzeczy się dzieją bardzo dynamicznie, ale ja mam umowę z Wigrami i budujemy zespół - powiedział wówczas.

Źródło: wigrysuwalki.euDodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Trener Skowronek zostaje w Wigrach (2018-04-10)
Wigry ze Skowronkiem dolecą do ekstraklasy? (2017-06-08)

Ostatnio dodane komentarze
- Lekkie sprostowanie
zle to ująłem, wywiad był spoko - konkretny, tylko odpowiedzi glównego bohatera juz niekoniecznie.
autor:~smutny
- Co się dziwicie,
ktoś z Was cos robi, zrobił kiedykolwiek dla idei? Kazdy z nich, czy to pilkarze, czy trener, robia to dla kasy - jesli sa w czyms dobr...
autor:~smutny
- szkoda
ale zespół jest mocny
autor:~igors t.

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 08.06.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi mini koparką

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: