suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Tak będzie wyglądać Karta Mieszkańca
 Tak będzie wyglądać Karta MieszkańcaZielona dla rodzin wielodzietnych, niebieska dla niepełnosprawnych, żółta dla seniorów i biała dla pozostałych mieszkańców - są już projekty Suwalskiej Karty Mieszkańca. Aby otrzymać dokument, suwalczanie powinni złożyć odpowiedni wniosek. Karty będą wydawane od 1 września.

Prezydent Suwałk podpisał dziś Zarządzenie w sprawie Regulaminu Suwalskiej Karty Mieszkańca oraz wzorów dokumentów związanych z tym programem. Zgodnie z nim, w naszym mieście obowiązywać będą cztery rodzaje Karty Mieszkańca. Suwalczanie posiadający wielodzietną rodziną otrzymają kartę zieloną, niepełnosprawni - niebieską, seniorzy żółtą, a pozostali mieszkańcy, którzy stanowić będą najliczniejszą grupę - kartę białą.

Aby jednak otrzymać dokument uprawniający do zniżek, mieszkańcy muszą złożyć odpowiedni wniosek, który przyjmowany będzie od 1 lipca w Aquaparku, Szkole Podstawowej nr 11, OSiRze oraz Urzędzie Miejskim przy ulicy Noniewicza. Karty wydawane będą od 1 września. Termin ich ważności wynosić będzie dwa lata.

Suwalska Karta Mieszkańca będzie uprawniała do wielu zniżek i preferencji, m.in. bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży czy tańszych biletów dla pozostałych uczestników programu. Jej posiadacze będą tez mogli liczyć na tańsze bilety do Aquaparku i innych obiektów sportowych w mieście oraz zniżki przy zakupie biletów wstępu do Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Posiadanie Suwalskiej Karty Mieszkańca będzie również uprawniało do korzystania z bezpłatnych przedszkoli prowadzonych przez miasto Suwałki. Wysokość zniżek jest zależna od grupy, do której jest skierowana.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- czy coś się wam kiedykolwiek spodoba.??
Ciągle źle, ciągle nie tak, ciągle czujecie spisek, maruderzy i narzekacze...nie podoba się to nie bierz jeden z drugim...! w innych mi...
autor:~Kamila
- bilet
Czy na karcie będzie można zakodować bilet (oczywiście od razu z odpowiednią zniżką - żeby nie wozić legitymacji i innych dokumentów), ...
autor:~Andrzej
- RODO
A czasem kolory nie podlegają pod RODO ?. Mając kartę np. koloru Zielonego z swoim nazwiskiem - jestem jak na tarczy - ten ma dzieci. P...
autor:~Damian

wszystkie komentarze »


Nieruchomości - Puńsk
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 08.06.2018
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: