suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Brutalne pobicie przy garażach ulicy Moniuszki
Brutalne pobicie przy garażach ulicy MoniuszkiJak poinformowała czytelniczka naszego portalu, grupa młodych osób bez żadnego powodu zaatakowała mężczyznę, który przechodził obok. Poszkodowany znajduje się w szpitalu, natomiast jego krewna próbuje znaleźć świadków, którzy byliby w stanie zidentyfikować podejrzanych.

W dniu 30 maja w godzinach 21:00-24:00, przy garażach znajdujących się na ulicy Moniuszki, obok warsztatu samochodowego grupa młodzieży w wieku 16-22 lat spożywała alkohol. Jak poinformowała czytelniczka naszego portalu, to właśnie tam młodzi ludzie zaczepili jej krewnego, który po prostu tamtędy przechodził.

Grupka zaczęła go gonić. Zaatakowany mężczyzna próbował uciekać polem w stronę Osiedla Kameny. Ostatecznie w lesie niedaleko fabryki mebli doszło do pobicia. Co więcej, najprawdopodobniej napastnicy zabrali pobitemu dokumenty. Anna Wałecka-Chamiuk z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poinformowała, że zgłoszenie o pobiciu wpłynęło 31 maja, postępowanie w tej sprawie zostało wszczęte, lecz na obecną chwilę nie są udzielane dalsze informacje.

Poszkodowany przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Jego rodzina postanowiła zaapelować do suwalczan m.in poprzez forum naszego portalu. O pomoc proszeni są mieszkańcy, którzy tamtego wieczora zauważyli grupę kierującą się w stronę garażów przy ulicy Moniuszki i byliby w stanie zidentyfikować którąś z osób, bądź podać jakieś szczegóły dotyczące rysopisu lub ubioru. W grupie znajdowali się zarówno mężczyźni jak i kobiety.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Dlaczego
Nie ma patroli pieszych samochodem przejada i tyle policji
autor:~Janusz
- Policja
Policja ma co robić nie zawracajcie jej doopy. Policja ma stać przy Swiss barze i " pilnować " ministra. "Pilnować " Bo ostatnio t...
autor:~Stanley1970
- Zamiast Defilad i konfetti
Więcej pracy w terenie ministrze
autor:~Janusz

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kafka | 06.06.2018
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
.

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: