Login:
Hasło:
Wiadomości
Wymarzone zakończenie sezonu
Wymarzone zakończenie sezonuAż 6 do 0 Wigry Suwałki rozgromiły wczoraj Ruch Chorzów. Gole na suwalskim stadionie padały niemal jeden za drugim. Suwalczanie bez wątpienia pokazali, kto rządzi na murawie. Sezon zakończyli na 6. pozycji w tabeli pierwszej ligi. - Czujemy ogromną satysfakcję - powiedział trener.

Pierwsze okrzyki radości na suwalskim stadionie dało się słyszeć już w 5. minucie spotkania. Wówczas bowiem samobójczą bramkę strzelił chorzowianin Bartłomiej Kulejewski. Kolejne gole były już jednak autorstwa biało-niebieskich. W 35. minucie piłkę do bramki wbił Mateusz Radecki. Pierwsza połowa zakończyła się dwugolową przewagą suwalczan.

Rozpoczynając drugą cześć meczu ani piłkarze, ani kibice Wigier nie spodziewali się, tego, co rozegra się na stadionie. A gole wbijane były niemal jeden po drugiem - w 56., 57., 73. i 90. minucie meczu. Ich autorami był kolejno: Mariusz Rybicki, Mateusz Spychała, Karol Mackiewicz i Patryk Sokołowski.

- Gratuluję piłkarzom tego, czego dokonali. Jestem bardzo zadowolony z ich postawy. Stworzyliśmy fantastyczny monolit, który grał w piłkę i na tym nam bardzo zależało, aby styl gry rodził nam punkty. Wszyscy czujemy ogromna satysfakcję - powiedział Artur Skowronek, trener biało-niebieskich. Jak jednak dodał, suwalską drużynę czekają duże zmiany kadrowe

Źródło: wigrysuwalki.eu