Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigrom zabrakło szczęścia
Wigrom zabrakło szczęściaBiało-niebiescy przegrali wczoraj 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Co gorsza, gol rywali padł dopiero w 90. minucie. Pomimo porażki i utraty punktów suwalska drużyna plasuje się na 8. pozycji w tabeli pierwszej ligi. Wigry dementują pogłoski, jakoby przyszły sezon miały rozpocząć od trzeciej ligi.

To już kolejny mecz, w którym zarówno piłkarze, jak i kibice Wigier musieli obejść się smakiem. We wczorajszym spotkaniu biało-niebiescy przegrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. Gol przeciwników był o tyle bolesny, że padł w 90. minucie, a zaraz potem sędzia ogłosił koniec meczu.

Chociaż Wigry Suwałki nie mają już szansy na awans do ekstraklasy, zajmują stabilną, ósmą pozycję w pierwszej lidze. Ostatnią szansę na zdobycie punktów będą mieli już w w najbliższą niedzielę o godzinie 12:45. Na swoim stadionie podejmą Ruch Chorzów.

Wigry Suwałki rozwiewają także nieprzychylne plotki na swój temat. - Wigry złożyły wniosek o licencję nie tylko do gry w pierwszej lidze, ale także w Ekstraklasie. To absolutna bzdura, że przyszły sezon zaczniemy od III lub IV ligi. Jeżeli już chcecie nas zdegradować to musicie zrobić to na zielonym boisku - napisali przedstawiciele klubu na Twitterze.