suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Przyznano nagrody i stypendia sportowe
Przyznano nagrody i stypendia sportoweZa osiągnięcia i działalność sportową w 2017 roku prezydent przyznał nagrody i stypendia 58 osobom na łączną kwotę 114 900 zł. Otrzymali je zawodnicy za medale z mistrzostw, trenerzy za wysokie wyniki swoich zawodników oraz inne osoby, które wyróżniły się osiągnięciami sportowymi. Zobacz zdjęcia »

24 maja Czesław Renkiewicz wręczył stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia i działalność sportową w 2017 roku w Suwałkach. – Spotykamy się dziś z najzdolniejszymi zawodnikami, szczególnie utalentowanymi szkoleniowcami, najaktywniejszymi działaczami i sympatykami sportu – powiedział prezydent w trakcie uroczystości.

Dla suwalskich zawodników przyznano 10 stypendiów na okres 12 miesięcy na łączną kwotę 49 200 zł (tj. 4100 zł miesięcznie), w tym 2 stypendia po 700 zł miesięcznie za medale w mistrzostwach świata, 2 stypendia w wysokości 600 zł miesięcznie za medale w mistrzostwach Europy i 6 stypendiów wielkości 250 zł miesięcznie za złote medale w mistrzostwach Polski.

Natomiast nagrody dla zawodników przyznano na łączną kwotę 21 600 zł w wysokości od 600 zł do 5 000 zł. Nagrodę mistrzowską otrzymała pani Joanna Mendak. 11 nagród specjalnych przyznano m.in. za medale w I Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2016/2017, czy medale w mistrzostwach Polski w modelarstwie lotniczym i w warcabach. Łącznie przyznano je 20 osobom.

11 nagród sportowych otrzymali trenerzy za wysokie wyniki sportowe uzyskane przez szkolonych zawodników w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie. 7 nagród i 2 wyróżnienia trafiły do innych osób, które wykazały się osiągnięciami w działalności sportowej. Łącznie wyróżniono dziś 58 osób, a kwota wszystkich nagród wyniosła 114 900 zł. Natomiast w poniedziałek 14 maja Czesław Renkiewicz przyznał 23 stypendia zawodnikom i trenerom z Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”.

Źródło: UM SuwałkiDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Prawda
Robert dobrze mowisz - a placenie tylko za cos ze tam kestes to nie ma w zadnym innym miescie
autor:~Wojtek654
- stypendia
Wigry przytulają miesięcznie 150 tyś., czyli dużo więcej niż cały suwalski port przez rok (mowa tylko o stypendiach, nie licząc innej p...
autor:~Robert
- do Zenka
Nie tylko logika, ale i matematyka widać kuleje. Już tłumaczę i objaśniam. Kwota 4100zł miesięcznie na 10 stypendiów łącznie dla 10 osó...
autor:~Marianek

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 24.05.2018
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: