suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Czekają nas wakacje w korkach
Czekają nas wakacje w korkachW całej Polsce trwają budowy dróg ekspresowych i autostrad. Wszystko wskazuje na to, że wiele z nich nie zostanie ukończonych na czas. Co najmniej 300 km tras szybkiego ruchu jest opóźnionych w budowie. Kierowcy, którzy będą chcieli wypocząć w Suwałkach, również postoją w korkach.

Wszystko wskazuje na to, że podczas wyjazdów wakacyjnych kierowcy natrafią na utrudnienia drogowe tak, jak to miało miejsce podczas majówki. Fragment trasy S8 z Wyszkowa w stronę Białegostoku miał być oddany w połowie wakacji, lecz już dziś wiadomo, że jest to mało realne. Przejazd 40-kilometrowym odcinkiem z 20 minut wydłuży się nawet do godziny.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ponad połowa prac budowlanych suwalskiej obwodnicy jest już zakończona. Do użytku ma ona zostać oddana w następnym roku. Natomiast obwodnica Augustowa pozostaje w przetargu, a dalsza część trasy S61 w odcinku od Szczuczyna do Ostrowi Mazowieckiej jest w budowie. Turyści, którzy w wakacje chcieliby wypocząć w Suwałkach, Augustowie lub Rajgrodzie, zmuszeni będą do stania w korkach.

Według szacunków portalu money.pl, w całej Polsce zakontraktowanych jest 1270 km tras szybkiego ruchu w budowie i projektowaniu. Z tego opóźnionych jest co najmniej 300 km. Są to drogi oficjalnie zgłoszone do GDDKiA, które nie zostaną oddane na czas lub takie, w których jest zbyt małe zaawansowanie prac, aby mogły być otwarte w terminie. Podczas wakacji wiele tras szybkiego ruchu sprawi kierowcom problemy.

Źródło: money.pl, gddkia.gov.plDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- wp
Myślę, że warto to sprawdzić mrfashion.pl
autor:~Omen90k
- wakacje
Dlatego warto wyjechać na prawdziwe wakacje. Ja wybrałem w tym roku naprawdę luksusowy hotel z tej listy - wakacje
Wygodniej byłoby czekać na wakacje w trampkach
autor:~kretoniusz

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kafka | 16.05.2018Ogłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: