suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Park uhonoruje najlepszą inwestycję mieszkaniową
Park uhonoruje najlepszą inwestycję mieszkaniowąTo właśnie Parkowi Naukowo-Technologicznemu przypadnie w udziale przyznanie statuetki KRYSZTAŁOWE SCHODY 2018 w rywalizacji o tytuł najlepszej inwestycji mieszkaniowej. To już 4. edycja konkursu towarzyszącego Międzynarodowym Targom Budowlanym w Suwałkach.

W drugim dniu targów 20 maja b.r. statuetką uhonorowany zostanie deweloper, którego inwestycja wyróżni się na tle konkurencji niebanalnym projektem, atrakcyjną lokalizacją, jakością użytych materiałów i oczywiście rozsądną ceną. - Jako że to właśnie nam przypada zaszczyt wyboru najlepszej inwestycji, przy ocenie szczególną uwagę zwrócimy na innowacje wykorzystane przy realizacji projektów deweloperskich - podkreśla rolę Parku Prezes Dariusz Bogdan.

W konkursie tym udział wezmą wszystkie inwestycje mieszkaniowe prezentowane podczas Targów - zarówno budynki wielomieszkaniowe, jak również domy w zabudowie szeregowej i osiedla domów jednorodzinnych. Do rywalizacji zaproszono nie tylko deweloperów z Suwałk, ale i z całego regionu. W kapitule konkursowej oprócz przedstawicieli Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach zasiądą też przedstawiciele pozostałych instytucji współorganizujących tegoroczne Targi.

- Mamy nadzieję na jak najliczniejszy w konkursie udział deweloperów z całego regionu. Jego zasłużony zwycięzca z pewnością będzie mógł liczyć na większą przychylność potencjalnych nabywców. Faktycznie jednak z udziału w konkursie skorzysta każdy uczestnik, bo już samo pokazanie się w nim to doskonała forma bezpłatnej promocji - dodaje Prezes Parku Dariusz Bogdan.

Przypomnijmy, że w roku ubiegłym kapituła konkursowa przyznała statuetkę KRYSZTAŁOWE SCHODY firmie Racis Development Sp. z o. o. za wizjonerski projekt Chopina Park. Jurorzy docenili zaciszne, a zarazem świetnie skomunikowane położenie inwestycji, prywatny przestronny park z edukacyjnym placem zabaw, nowocześnie zaaranżowane tereny wspólne oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz przystępne jak na tego typu przedsięwzięcie ceny mieszkań.

Suwalskie Targi Budowlane to największe tego typu przedsięwzięcie w północno-wschodniej Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kalendarzu lokalnych imprez. Wydarzenie poprzedzi szeroko zakrojona kampania promocyjna z wykorzystaniem lokalnych i regionalnych nośników reklamowych. Znaczna część kampanii reklamowej zrealizowana jest w języku litewskim i skierowana zarówno do litewskich wystawców, jak i Litwinów zwiedzających Targi.

Organizatorem VII Międzynarodowych Targów Budowlanych w Suwałkach jest Północno-Wschodnie Forum Inicjatyw Gospodarczych. Zgłoszenia do uczestnictwa w konkursie można kierować na adres: [email protected] lub bezpośrednio do sekretariatu Parku Naukowo - Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach.

Partnerzy:
 • KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA CENTRUM PROMOCJI
 • PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY POLSKA- WSCHÓD W SUWAŁKACH

  Sponsorzy:
 • NETIA
 • HOTEL *** MIŁOMŁYN ZDRÓJ

  Szczegóły na stronie internetowej: www.targibudowlane2018.suwalki.info .

  Informacja dla wystawców: tel. 603 97 37 26, mail: [email protected]

  „”


  Dodaj komentarz » • dodaj komentarz:
  podaj: imię
  e-mail
  temat
  treść
  Wpisz kod z obrazka:
   


  red | 15.05.2018
  ATRAKCYJNE DOMY
  DOM CAŁOROCZNY W ATENACH, GM. NOWINKA

  Reklama

  REKLAMA
  Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
  tak
  nie

  Start


  Aktualności


  Informacje


  Biznes


  Rozrywka


  Turystyka  Ogłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

  Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
  Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
  Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
  tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
  projekt i wykonanie: